Mi Mix swego czasu był rewolucją. Xiaomi pokazało, że są w stanie zrobić coś niecodziennego, coś oryginalnego i wypromować to na całym świecie. Oczywiście modele o zmniejszonych ramkach już wcześniej się pojawiały – tutaj kłaniamy się Sharpowi – ale ich dostępność była tak niska, że mogliśmy mówić o egzotykach. Dzisiaj model chińczyków stracił swoją przewagę, aczkolwiek wciąż jest bardzo atrakcyjny w swojej drugiej odsłonie. Xiaomi chce sprawić, żeby był jeszcze lepszy – najprawdopodobniej nadchodzi odświeżona wersja.

O Mi Mix 2s słyszymy już od kilku tygodni, a pierwsze plotki na temat tego modelu pojawiły się jeszcze w zeszłym roku. Tymczasem do Sieci dostają się kolejne informacje, które tym razem pokazują nam wygląd nadchodzącego modelu oraz potwierdzają specyfikację. Ta ostatnia już często przewijała się w Sieci – kluczowe elementy Mi Mix 2s to:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • 5,99-calowy wyświetlacz
  • układ Snapdragon 845
  • 8 GB RAM
  • 256 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika
  • aparat główny: 2x 12 MPx (Sony IMX363)
  • czytnik linii papilarnych zatopiony w ekranie
  • sztuczna inteligencja, pozwalająca rozpoznać twarz użytkownika.

Dlaczego Xiaomi nie postawiło na Mi Mix 3? Cóż, jest to bardzo zastanawiające. Jeśli Chińczycy w tym roku chcą wykorzystać tę nazwę to muszą szykować coś naprawdę rewolucyjnego.

Zobaczmy sam design Mi Mixa 2s – nie pojawi się wycięcie w stylu iPhone’a, które było bardzo często wymieniane. W zamian firma wytnie róg na aparat, ale od Apple pokusi się układem tylnych matryc i osprzętu fotograficznego.

Zobacz też: Huawei P20 Lite w swoim interesującym wydaniu jest.. interesujący.

Powyższy model prawdopodobnie ujrzymy na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Xiaomi, podobnie jak LG, nie szykuje kolejnego smartfona z najwyższej półki. Tak samo, jak zabraknie G7, tak i Mi 7 zapewne doczeka się osobnego wydarzenia. W zamian mamy ujrzeć V30s i właśnie Mi Mixa 2s.

 

źródło: GSMArena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.