LG V30s – oto wielka premiera, która ma sprawić, że zapomnimy o G7

1 minuta czytania
Komentarze

LG nie wiedzie się dobrze. Dlaczego tak się dzieje, zapewne każdy widzi. Koreańskie smartfony zaczęły odstawać od konkurencji, ale to tylko jeden z wielu powodów spadku sprzedaży. Firma reaguje – przynajmniej się stara. Niedawno zmienił się zarząd, wycofano swój udział z rynku chińskiego, ale przede wszystkim – najważniejsza informacja dla nas – to zmiana harmonogramu wydawania nowych urządzeń.

LG nie będzie prezentowało regularnie nowych modeli. Koreańczycy postanowili przygotowywać nowości wtedy, kiedy uznają, że są one potrzebne. W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że projekt G7 poszedł do kosza. Oznacza to, że na Mobile World Congress nie ujrzymy nowego, flagowego modelu od LG. Jednak nie zabraknie swego rodzaju alternatywy. Jak się okazuje, mamy ujrzeć V30s. Czym będzie ten smartfon?

Najlepszym V30 w historii lub po prostu Signature Edition w wersji tradycyjnej. Zmiany sprowadzają się do rozszerzenia wbudowanej pamięci na pliki użytkownika do 256 GB. Do tego firma ma dołożyć sztuczną inteligencję, która będzie pomagała robić zdjęcia – coś na wzór Bixby Vision, czyli rozpoznawanie elementów.

Zobacz też: Apple powie Ci w jakiej kondycji jest Twój akumulator.

LG Lens – tak ma się nazywać wspomniana funkcjonalność – ma pozwalać na wyszukiwanie sklepów, gdzie znajdziemy interesującą nas rzecz. Obawiam się, że w Polsce nie będzie to najlepiej działało, aczkolwiek o tym dopiero się przekonamy za kilka tygodni.

źródło: Android Authority

Motyw