Asus postawi na podwójny, pionowy aparat – goni konkurencję?

Newsy

Asus na targi MWC 2018 odbywające się w słonecznej Barcelonie na przełomie lutego oraz marca przywiezie kilka nowych smartfonów. Bez wątpienia będzie chciał się skupić na serii ZenFone 5. Już teraz mamy okazję przyjrzeć się jednemu z modeli.

Asus ZenFone 5 na schemacie

Do Siecie wyciekł design zbliżającego się Asusa ZenFone 5. Smartfon zostanie wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9, lecz mimo to dość grubych ramkach. Psuje to trochę efekt, choć na żywo może będzie wyglądać „ok”. Nie zmieni to jednak jego dużego rozmiaru.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Co wyjdzie ze współpracy Google i Intel?

Warto także zwrócić uwagę na podwójny pionowy aparat. Z tyłu znajdzie się także skaner linii papilarnych.

Pierwszy rzut oka wystarczy, by stwierdzić z jaką półką cenową będziemy mieli do czynienia. Asus ZenFone 5 ma być napędzany przez Qualcomm Snapdragon 430 taktowany zegarem 1,4 GHz, układu graficzny Adreno 505 i 3 GB RAM. Całość ma pracować pod Androidem Oreo zasilana przez baterię o pojemności 4000 mAh.

źródło: WinFuture.de


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x