W sklepie Google Play znaleźć można sporo darmowych produkcji, jednak jedynie część z nich jest warta uwagi. Czasami jednak płatne gry stają się bezpłatne na pewien czas, a ich pobranie pozwala na zatrzymanie ich na swoim koncie na zawsze. Tak samo jest z produkcją Hitman: Sniper, która przez ograniczony czas dostępna jest za darmo – korzystajcie póki możecie!

Na czym polega gra?

Jak sama nazwa wskazuje, Hitman: Sniper jest miniprodukcją bazowaną na świecie komputerowego Hitmana. Gracz wciela się w postać płatnego zabójcy, którego zadaniem jest wytropienie ofiary i oddanie w jej kierunku jednego celnego strzału. Misje utrudniają często dodatkowe postacie oraz specjalne cele. Grę tą sam kupiłem ponad rok temu i muszę przyznać, że bawiłem się przy niej świetnie – idealnie nadaje się do jazdy autobusem czy chwili wolnego czasu.

Hitman: Sniper powinien zadziałać na większości smartfonów dostępnych na rynku, jednak z uwagi na dość ładną trójwymiarową grafikę gra może nie być przyjemna na starszych urządzeniach – pobierzcie ją na swoje telefony i przetestujcie, jak działa, a być może w przyszłości zainstalujecie ją na innym urządzeniu!

Jak pobrać grę Hitman: Sniper?

Produkcję, która pobrana została ponad milion razy, możecie bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play. Pamiętajcie, że po instalacji zostanie ona przypisana do Waszego konta i będziecie mieli do niej dożywotni dostęp. Miłej zabawy!

Źródło: Sklep Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.