Ebooki i audiobooki za darmo przez 6 miesięcy dla posiadaczy Galaxy S7 i S8

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung szykuje się do premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+, ale nie zapomina przy tym o właścicielach swoich zeszłorocznych urządzeń. Południowokoreańska spółka wraz z firmą Legimi przygotowała ciekawą promocję, która umożliwia właścicielom Galaxy S7, S7 Edge, S8 i S8+ bezpłatny dostęp do bazy ebooków i audiobooków przez 6 miesięcy. Posiadacze pozostałych telefonów Samsunga również mogą wziąć udział w akcji, aczkolwiek w przeciwieństwie do flagowców, przewidziano dla nich jedynie 3 miesiące darmowego dostępu.

Aby skorzystać z promocji trzeba być właścicielem jednego z wyżej wymienionych smartfonów. Informacja o możliwości złapania okazji powinna pojawić się w formie powiadomienia. Następnie ze sklepu Galaxy Apps należy pobrać aplikację Legimi, a potem utworzyć w niej konto.

Zobacz także: Nowe produkty Apple

Platforma Legimi ma w swojej bazie ponad 20 tysięcy przeróżnych ebooków i audiobooków, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W aplikacji mamy możliwość tworzenia własnej biblioteki z tytułów, które nas interesują. Jeśli nie jesteś fanem czytania, to jednym przyciskiem możesz przełączyć się na audiobooka – wygodniej nie będzie. Promocja trwa do 31 marca 2018 roku.

Źródło: Samsung

Motyw