Ebooki i audiobooki za darmo przez 6 miesięcy dla posiadaczy Galaxy S7 i S8

Kacper Kościański Newsy 2018-01-25

Samsung szykuje się do premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+, ale nie zapomina przy tym o właścicielach swoich zeszłorocznych urządzeń. Południowokoreańska spółka wraz z firmą Legimi przygotowała ciekawą promocję, która umożliwia właścicielom Galaxy S7, S7 Edge, S8 i S8+ bezpłatny dostęp do bazy ebooków i audiobooków przez 6 miesięcy. Posiadacze pozostałych telefonów Samsunga również mogą wziąć udział w akcji, aczkolwiek w przeciwieństwie do flagowców, przewidziano dla nich jedynie 3 miesiące darmowego dostępu.

Aby skorzystać z promocji trzeba być właścicielem jednego z wyżej wymienionych smartfonów. Informacja o możliwości złapania okazji powinna pojawić się w formie powiadomienia. Następnie ze sklepu Galaxy Apps należy pobrać aplikację Legimi, a potem utworzyć w niej konto.

Zobacz także: Nowe produkty Apple

Platforma Legimi ma w swojej bazie ponad 20 tysięcy przeróżnych ebooków i audiobooków, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W aplikacji mamy możliwość tworzenia własnej biblioteki z tytułów, które nas interesują. Jeśli nie jesteś fanem czytania, to jednym przyciskiem możesz przełączyć się na audiobooka – wygodniej nie będzie. Promocja trwa do 31 marca 2018 roku.

Źródło: Samsung • Bogdan Augustyn

  Czy audiobooki można ściągnąć na telefon tak by posłuchać w późniejszym terminie offline czy tylko odsłuchać będąc w zasięgu netu online?

 • neo

  Niby za darmo, ale dane karty platniczej trzeba podać…

 • coo

  Da się jakoś wymusić te powiadomienie, albo inaczej aktywować promocje? Bo mam s7 edge i nic nie przyszło.

  • Wejdź w Galaxy Apps i pobierz aplikację Legimi. Powinna ona automatycznie wykryć urządzenie, z którego korzystasz i dopasować odpowiednią promocję.

 • annonyinganoni

  Z tego co pamietam była taka promocja wcześniej ,jak miałeś s8/s8+ to dostawałeś 6 ms. ,a jak dowolne inne urządzenie samsunga to 3 miesiące. Ale trzeba było dodać karte płatniczą :/

  • Tym razem też trzeba, ale nie widzę problemu, bo przecież można ją potem odpiąć.x