Nokia na tegorocznym MWC zaprezentuje coś „niesamowitego”

Newsy

HMD rozpoczęło rok prezentując nową Nokię 6, by podczas CES 2018 nie pokazać nic. Wygląda na to, że firma stara się zachować najlepsze kąski na tegoroczne targi MWC. Juho Sarvikas – pracownik Nokii, dał jasno do zrozumienia, że ci już niedługo zaprezentują coś „niesamowitego”.

Cała informacja pochodzi z Twitterowego konta wspomnianej osoby. W tzw. tweecie Sarvikas tłumaczy swoją nieobecność na portalu społecznościowym tym, że był bardzo zajęty planowaniem pokazu na MWC 2018.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Android Oreo dla Galaxy S6 może być tuż za rogiem

Dowiadujemy się także, że firma planuje pokazać coś ciekawego. Co to może być? Opcji jest wiele, zaczynając od Nokii 4 na Nokii 8 i 9 kończąc. Całkiem możliwe, że zobaczymy odświeżone urządzenia z serii Asha, które w czasach świetności firmy były bardzo popularne. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać – Juho Sarvikas z pewnością nie zdradzi nic więcej.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x