Samsung Internet aktualizacja

Samsung Internet Beta w wersji 6.4 prezentuje odświeżoną, przydatną funkcję

2 minuty czytania
Komentarze

Samsung Internet to jedna z najlepszych przeglądarek, z jakich możecie aktualnie skorzystać – program działa szybko oraz ma mnóstwo przydatnych funkcji. O zaletach tej aplikacji wielokrotnie pisał Adam na łamach naszej strony, a z jego tekstami możecie zapoznać się pod tą frazą wyszukiwania. Aplikacja rozwijana przez koreańskiego giganta została niedawno zaktualizowana, przez co otrzymała nową, świetną funkcję – odświeżony menadżer pobierania.

Odświeżony menadżer pobierania to krok w dobrą stronę

Pomimo tego, że menadżer pobierania od zawsze znajdował się w aplikacji Samsung Internet (a to chyba logiczne – jest to podstawowa część programów tego typu), to nie był on idealny – brakowało wielu przydatnych funkcji, które ułatwiłyby pobieranie i zapisywanie plików. Poprzednią wersję menadżera możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu.

Zobacz także: Czy to zdjęcie przedstawia Galaxy S9?

W najnowszej odsłonie wersji beta przeglądarki zakładkę tą czekała przebudowa. Od teraz w historii pobierania wyświetlany będzie pasek postępu, który na żywo będzie informował nas o procesie pobierania. Co więcej, pliki kategoryzowane będą w zależności od daty ściągnięcia. Program Samsung Internet doczekał się jeszcze dwóch istotnych zmian – pobieranie każdego pliku będzie skutkowało wyświetleniem się okna z prośbą o nadanie odpowiedniej nazwy (krok ten można pominąć), a o pomyślnym pobraniu pliku użytkownik będzie informowany za pomocą belki na dole przeglądarki lub powiadomienia push. Za pomocą notyfikacji będzie on również mógł przejść do zakładki z historią pobranych plików.

Według mnie zmiany tego typu wyjdą dla przeglądarki Samsunga na plus. Co Wy o nich myślicie? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Źródło: AndroidPolice

Motyw