Jak będzie wyglądać najtańsza Xperia L2? Możemy to zobaczyć na wizualizacji

1 minuta czytania
Komentarze

Na ten rok Sony przygotowuje kilka modelu urządzeń. Jednym z nich jest Xperia L2, która ma być najtańszym smartfonem w ofercie. Warto zatem zerknąć czy wygląd będzie adekwatny do ceny.

Tak wygląda Sony Xperia L2

Ostatnio sporo wpisów traktuje o nowych smartfonach Sony. Na rynku mają pojawić się modele Xperia XZ2, Xperia XZ Pro, Xperia XA2 Ultra, Xperia XA2 oraz wspomniana wcześniej Xperia L2. To całkiem pokaźna lista, a część z tych modeli już teraz prezentuje się kusząco. Zajmijmy się jednak najtańszym reprezentantem. A dokładniej jego wyglądem zewnętrznym, czyli dość grubą jak na dzisiejsze czasy bryłą.

Sony Xperia L2 została także ukazana na grafikach:

Wymiary smartfonu wynoszą 149,9 x 78,4 x 9,8 mm, natomiast wielkość ekranu to 5,5-cala. Nie prezentuje się to najgorzej. Na papierze nie za ciekawie wygląda jednak grubość urządzenia. Liczę, że w praktyce będzie wygodnie.

Zobacz też: Mocna ta Xperia XA2?

Specyfikacja na pewno nie zachwyci. Rozdzielczość ekranu HD przy tej wielkości wyświetlacza nie napawa optymizmem w dzisiejszych czasach. Warto jednak zwrócić uwagę na umiejscowienie czytnika linii papilarnych – znajduje się on na pleckach smartfonu.

źródło: OnLeaks

Motyw