Nova Launcher jest jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu dostępnych w sklepie Google Play, lecz nic w tym dziwnego – jest to świetny program, który do gustu przypaść powinien każdemu fanowi Androida i personalizacji. Nova Launcher w podstawowej wersji dostępny jest zupełnie za darmo, lecz w sklepie z aplikacjami dostępna jest także wersja Prime, która odblokowuje dodatkowe funkcje i pozwala autorom programu na rozwój. Z okazji świątecznej przeceny aplikację tę można kupić za grosze – zdecydowanie warto to zrobić!

Promocja na Nova Launcher Prime

Kosztujący na co dzień 24 złote Nova Launcher Prime tylko przez ograniczony czas dostępny jest w promocji, dzięki której za ten świetny program przyjdzie Wam zapłacić wyłącznie 1.79 zł. Jest to bardzo dobra cena, zważywszy pod uwagę fakt, że aplikacja ta jest ciągle rozwijana i wraz z każdą aktualizacją Androida pojawiają się w niej nowe funkcje, dzięki którym użytkownicy starszej wersji systemu nie muszą żałować braku nowej wersji systemu.

Zobacz także: Posiadasz Galaxy S8 lub S8+? Zaktualizuj go do Androida Oreo!

Dlaczego warto wybrać ten launcher?

Nova Launcher jest aplikacją, którą polecić mogę każdemu fanowi „czystego” Androida. Interfejs programu doskonale zgrywa się z najnowszymi odsłonami systemu Google’a, a funkcje, takie jak powiadomienia wyświetlane na ikonach aplikacji, możliwość zmiany wyglądu praktycznie każdej funkcji launchera, możliwość podmiany ikon czy zmiana animacji pozwalają kompletnie przystosować system do swoich potrzebNova Launcher warto zainstalować także, gdy czekacie na Androida Oreo – funkcje aplikacji dadzą Wam namiastkę tego, co czeka Was po aktualizacji. Zdecydowanie polecam!

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.