W ciągu tygodnia pobrano ją milion razy – przeglądarka internetowa, która zdobywa uznanie

1 minuta czytania
Komentarze

Kilka miesięcy temu Microsoft zapowiedział swoją wersję przeglądarki na urządzenia mobilne. Przez długi czas Microsoft Edge dostępna była wyłącznie w wersji Beta. W zeszłym tygodniu pojawiło się jej oficjalne wydanie, które świetnie sobie radzi.

Micorsoft Edge pobrano już milion razy

Wygląda na to, że przeglądarka internetowa Giganta z Redmond świetnie sobie radzi. Minął dopiero tydzień od jej oficjalnej wydania, a pobrało ją już milion użytkowników. Dało jej to trzecie miejsce w Sklepie Play. Warto zaznaczyć, że już podczas bety Microsoft Edge spotykał się z pozytywnym odzewem, a sam deweloper nie zapomniał o istotnych aktualizacjach.

Microsoft Edge oferuje synchronizację z naszą przeglądarką na komputerze. Nasze zakładki, ulubione strony, historia przeglądania, a także hasła możemy mieć na dwóch urządzeniach. To nie tylko ułatwia pracę, ale także ją przyspiesza i pozwala na zmianę urządzeń.

Zobacz też: Potrójny aparat w smartfonie!

Przeglądarka oferuje także ciemny motyw oraz prywatne przeglądanie.

Skąd pobrać?

Microsoft Edge jest już oficjalnie dostępny w Sklepie Play. Milion pobrań w tak krótkim czasie musi coś oznaczać. Jeśli jeszcze nie testowaliście przeglądarki, nie ma na co czekać.

źródło: Sklep Play

Motyw