ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei mate 10 lite android oreo

Huawei P11 może otrzymać najbardziej rozbudowany aparat na rynku

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Za dwa i pół miesiąca, pod koniec lutego odbędą się targi Mobile World Congress 2018. W słonecznej Barcelonie producenci pokażą swoje najlepsze produkty, tym samym prezentując portfolio na nadchodząc rok. Wśród nich znajdzie się Huawei i model P11, który według plotek może otrzymać najbardziej rozbudowany aparat.

Huawei P11 z trzema aparatami

Evan Blass doszukał się grafik promocyjnych przedstawiających małą zapowiedź Huawei P11. Dowiedzieliśmy się wtedy, że nadchodzący flagowiec może robić zdjęcia w rozdzielczości 40 megapikseli.

Najnowsze wieści donoszą jednak o trzech obiektywach. W chińskim serwisie Weibo pojawiła się grafika przedstawiająca aparat główny. Możemy z niej wywnioskować również, że i w przypadku Huawei P11 fotografię wspomoże firma Leica.

Zobacz też: Czy warto będzie zmienić smartfon dla Snapdragona 845?

Z przodu natomiast ma się znaleźć 24-megapikselowa kamerka selfie. Huawei P11 ma szansę stać się jednym z najlepszych fotograficznych smartfonów. Huawei Mate 10 Pro znajduje się w czołówce. Jeśli tylko plotki się potwierdzą, ciężko będzie konkurencji dogonić Huawei.

Wycięcie jak w iPhone X

Mówi się także, że Huawei P11 otrzyma wycięcie w górnej części ekranu. Podobne do tego, jakie odnajdujemy w iPhone X. 6,01-calowy panel o rozdzielczości Full HD+, Kirin 970 i 6 GB RAM to bardzo prawdopodobna specyfikacja smartfonu. Zapowiada się interesująco!

źródło: Weibo

Sprawdź najnowsze wpisy