ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Microsoft Edge otrzymuje przydatną aktualizację

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Microsoft Edge został zaprezentowany na urządzenia mobilne 5 października. Przeglądarka na smartfonach prezentowała się nienajgorzej, lecz brakowało jej kilku istotnych elementów. Dzięki najnowszej aktualizacji aplikacja zostaje uzupełniona o braki, dzięki czemu jej użytkowanie staje się znacznie wygodniejsze.

Co dodano?

W aktualizacji oznaczonej numerkiem 1.0.0.1265 otrzymujemy dwa istotne elementy. Pierwszym z nich jest czarny motyw. To zmiana czysto kosmetyczna, lecz wielu użytkowników preferuje ciemne motywy oraz ustawienia aplikacji. Korzystanie ze smartfonu w godzinach wieczornych bądź nocnych jest wtedy wygodniejsze, a nasze oczy wolniej się męczą.

Drugą istotną zmianą jest wprowadzenie synchronizacji haseł. Pozwala to na płynną zmianę pracy z komputera na smartfon i odwrotnie. Synchronizacja haseł między aplikacjami na różnych platformach przydatna jest również w sytuacji, kiedy do różnych kont przypisujemy różne hasła. Przeglądarka je zapamięta, nam nie zawsze może się to udać. Zwłaszcza w przypadku rzadko używanych kont.

Zobacz też: Kupiła ziemniaka zamiast iPhone’a

Skąd pobrać?

Przeglądarkę Microsoft Edge na Androida możecie znaleźć w Sklepie Play bądź też skorzystać z zewnętrznego źródła i zainstalować ją za pośrednictwem pliku APK. Pamiętajcie jednak, że korzystając z drugiej metody robicie to na własną odpowiedzialność.

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy