Sony aktualizuje kolejne smartfony do Oreo – nic, tylko bić brawo!

Newsy

Wczoraj poinformowaliśmy Was o wydaniu Androida Oreo przez Nokię dla swojego flagowego modelu. Lada moment ma ruszyć program testowy dla słabszych modeli – Nokii 6 i 5. Patrząc na rynek, Finowie radzą sobie bardzo dobrze. Jednak nie są najlepsi. W tym roku zdecydowanie wygrywa Sony. Jako pierwsza firma – nie licząc Google – zdecydowała się zaprezentować nowe modele z Androidem 8.0 na pokładzie.

Mowa o serii Xperia XZ1. Niedługo później nowym systemem mogli pochwalić się użytkownicy Xperii XZ Premium. To już – patrząc na Samsunga, LG, HTC i innych – bardzo dużo. Tymczasem do tego grona dołączają kolejne modele – Xperia XZ i nieoferowana w Polsce Xperia XZs. Razem z Androidem Oreo, Japończycy dodali od siebie „Przypomnienia”, czyli informacje o niedokończonych zadaniach, np.: nieskończonych mailach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Pozostałe zmiany to nic innego, jak nowości z najnowszego systemu Google. Firma postanowiła zaopatrzyć powyższą aktualizację w listopadową paczkę zabezpieczeń. Cała aktualizacja waży 1,2 GB.

Zobacz też: Bezramkowość w Galaxy S wkroczy na wyższy poziom.

Co ciekawe, lada moment Sony wyda tę samą aktualizację dla Xperii X Performance. Oznacza to, że najnowszym systemem mogą pochwalić się wszystkie flagowe modele Japończyków, które miały swoją premierę w tym i zeszłym roku. To robi ogromne wrażenie.

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x