huawei mate 10 pro

Flagowiec Huaweia bije rekord!

1 minuta czytania
Komentarze

Huawei Mate 10 Pro został zaprezentowany nieco ponad miesiąc temu w Monachium. Wraz z flagowym modelem pokazano również bardzo ciekawy i znacznie tańszy Mate 10 Lite, a także Mate 10, który na nasz rynek nie trafi. Najnowszy smartfon chińskiej firmy to urządzenie z najwyższej półki, również cenowej, mogące bez żadnego problemu konkurować z modelami Samsunga, czy Apple. Huawei od kilku lat konsekwentnie dopracowuje swoje smartfony. Widać efekty tej strategii. W Mate 10 Pro nie debiutuje żadna przełomowa nowość, ale każdy element stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Huawei Mate 10 Pro – Nasza recenzja

Huawei jest jednym z głównych graczy na smartfonowym rynku. Obecnie jest trzeci, ale prawdopodobnie wkrótce wyprzedzi Apple. Choć o jego sile stanowią głównie telefony z niższej i średniej półki. Ambicje chińskiej firmy są jednak coraz większe. Można powiedzieć, że od momentu premiery Huawei P9, flagowce tej spółki są interesującą alternatywą dla bardziej renomowanych producentów.

Zobacz także: Czarny piątek. Zobacz najlepsze promocje!

Huawei Mate 10 Pro zyskuje bardzo pozytywne opinie. Teraz producent podał, że najnowszy flagowiec pobił wszelkie rekordy dotyczące zamówień w Europie. Cel sprzedażowy został przekroczony o ponad 100%. Są to dla firmy rewelacyjne wiadomości. Model pojawił się na rynku w bardzo dobrym okresie, a z drugiej strony napotyka na bardzo silną konkurencję. Niedawno zadebiutowały przecież iPhone X, czy Samsung Galaxy Note8. Mimo to, Mate 10 Pro zdobył znacznie więcej klientów niż przewidziano. Telefon jest już dostępny na rynkach europejskich i w Chinach. Nie ma jeszcze informacji o debiucie w Stanach Zjednoczonych, ale prawdopodobnie stanie się to w najbliższym czasie.

Źródło: phonearena

Motyw