huawei mate 10 pro

Flagowiec Huaweia bije rekord!

Newsy

Huawei Mate 10 Pro został zaprezentowany nieco ponad miesiąc temu w Monachium. Wraz z flagowym modelem pokazano również bardzo ciekawy i znacznie tańszy Mate 10 Lite, a także Mate 10, który na nasz rynek nie trafi. Najnowszy smartfon chińskiej firmy to urządzenie z najwyższej półki, również cenowej, mogące bez żadnego problemu konkurować z modelami Samsunga, czy Apple. Huawei od kilku lat konsekwentnie dopracowuje swoje smartfony. Widać efekty tej strategii. W Mate 10 Pro nie debiutuje żadna przełomowa nowość, ale każdy element stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Huawei Mate 10 Pro – Nasza recenzja

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Huawei jest jednym z głównych graczy na smartfonowym rynku. Obecnie jest trzeci, ale prawdopodobnie wkrótce wyprzedzi Apple. Choć o jego sile stanowią głównie telefony z niższej i średniej półki. Ambicje chińskiej firmy są jednak coraz większe. Można powiedzieć, że od momentu premiery Huawei P9, flagowce tej spółki są interesującą alternatywą dla bardziej renomowanych producentów.

Zobacz także: Czarny piątek. Zobacz najlepsze promocje!

Huawei Mate 10 Pro zyskuje bardzo pozytywne opinie. Teraz producent podał, że najnowszy flagowiec pobił wszelkie rekordy dotyczące zamówień w Europie. Cel sprzedażowy został przekroczony o ponad 100%. Są to dla firmy rewelacyjne wiadomości. Model pojawił się na rynku w bardzo dobrym okresie, a z drugiej strony napotyka na bardzo silną konkurencję. Niedawno zadebiutowały przecież iPhone X, czy Samsung Galaxy Note8. Mimo to, Mate 10 Pro zdobył znacznie więcej klientów niż przewidziano. Telefon jest już dostępny na rynkach europejskich i w Chinach. Nie ma jeszcze informacji o debiucie w Stanach Zjednoczonych, ale prawdopodobnie stanie się to w najbliższym czasie.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x