Dziś 24. listopada obchodzony jest Black Friday. W tym dniu ze względu na liczne promocje oraz upusty robienie zakupów to czysta przyjemność. Sprawdźmy, co w tym roku przygotowały sklepy i na co warto zwrócić uwagę.

Michał opisał już dla Was promocje na gry i aplikacje. Ja zamierzam przedstawić Wam interesujące oferty na sprzęt oraz gry konsolowe. Przyjrzymy się sklepom polskim oraz zagranicznym. No to do dzieła!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Gry:

Konsole:

Smartfony:

Jeśli znacie oferty, o których warto wspomnieć dajcie znać w komentarzu! Wpis zostanie o nie zaktualizowany. Tymczasem łapcie okazje póki aktualne, w tym dniu produkty lubią bardzo szybko znikać z półek.
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.