-50% w najlepszych restauracjach dzięki OpenCard! [KONKURS]

Aplikacje

Zapewne nie wszyscy słyszeli jeszcze o tym czym właściwie jest OpenCard. Tak więc pozwolę sobie na krótkie wprowadzenie. OpenCard to ekskluzywna karta, która  oferuje wszystkim użytkownikom zniżkę -50% przez cały rok do wybranych restauracji partnerskich w naszym mieście. Obecnie w programie jest ponad 300 lokali, jednak zgodnie z zapowiedziami właścicieli do końca roku ma być ich ponad 1000 na terenie całej Polski. Wszystkie restauracje znajdziecie na stronie www.opencard.pl   Aplikacja OpenCard na urządzenia z system Android to obowiązek dla każdego posiadacza karty. Jej głównym zadaniem jest znajdowanie restauracji partnerskich, które znajdują się w pobliżu oraz wytyczanie najlepszej trasy. Aplikacja daje również możliwość skontaktowania się telefonicznie z restauracją, zarezerwowania stolika oraz sprawdzenia zdjęć i zapoznania się z regułami korzystania w poszczególnych restauracjach.  

Konkurs

Dla osób, które ściągną aplikację i zostawią komentarz o aplikacji w Google Play rozlosujemy 1 kartę roczną oraz 5 kart dwumiesięcznych OpenCard. Konkurs trwa do niedzieli 10.03.2013 do godziny 23:59:59. Nagrody zostaną wysłane do końca marca 2013. Dla osób, którym nie uda się wylosować karty mamy informację, że można ją zdobyć w promocyjnej cenie 99 zł zamiast 250 zł na stronie: http://www.kupbon.pl/cala-polska/restauracje-i-bary/4827,roczna-karta-opencard-najlepsze-restauracje-50-przez-caly-rok-za-jedyne-99zl.html Organizatorem konkursu jest AutoCard Sp. z. o.o. – właściciel OpenCard.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x