Zapewne nie wszyscy słyszeli jeszcze o tym czym właściwie jest OpenCard. Tak więc pozwolę sobie na krótkie wprowadzenie. OpenCard to ekskluzywna karta, która  oferuje wszystkim użytkownikom zniżkę -50% przez cały rok do wybranych restauracji partnerskich w naszym mieście. Obecnie w programie jest ponad 300 lokali, jednak zgodnie z zapowiedziami właścicieli do końca roku ma być ich ponad 1000 na terenie całej Polski. Wszystkie restauracje znajdziecie na stronie www.opencard.pl   Aplikacja OpenCard na urządzenia z system Android to obowiązek dla każdego posiadacza karty. Jej głównym zadaniem jest znajdowanie restauracji partnerskich, które znajdują się w pobliżu oraz wytyczanie najlepszej trasy. Aplikacja daje również możliwość skontaktowania się telefonicznie z restauracją, zarezerwowania stolika oraz sprawdzenia zdjęć i zapoznania się z regułami korzystania w poszczególnych restauracjach.  

Konkurs

Dla osób, które ściągną aplikację i zostawią komentarz o aplikacji w Google Play rozlosujemy 1 kartę roczną oraz 5 kart dwumiesięcznych OpenCard. Konkurs trwa do niedzieli 10.03.2013 do godziny 23:59:59. Nagrody zostaną wysłane do końca marca 2013. Dla osób, którym nie uda się wylosować karty mamy informację, że można ją zdobyć w promocyjnej cenie 99 zł zamiast 250 zł na stronie: http://www.kupbon.pl/cala-polska/restauracje-i-bary/4827,roczna-karta-opencard-najlepsze-restauracje-50-przez-caly-rok-za-jedyne-99zl.html Organizatorem konkursu jest AutoCard Sp. z. o.o. – właściciel OpenCard.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).