Wiemy jak będzie wyglądał telefon od Razera, ten kształt coś przypomina

Newsy

Razer to takie Apple dla graczy. Firma znana jest nie tylko z dobrego sprzętu gamingowego, ale też kosmicznych cen. Tym razem producent przygotowuje smartfon. Bez wątpienia zasługuje on na uwagę. Poznaliśmy już specyfikację, przyszła pora na design.

Gdzieś to już widziałem…

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jedyne zdjęcie telefonu przedstawia tył urządzenia. Da się zauważyć minimalizm i kanciaste krawędzie. Dość mocno przypomina to smartfon Nextbit Robin. Jakiś czas temu Razer przejął firmę Nextbit (jednocześnie jedyne produkowane urządzenie zostało okrojone ze wsparcia technicznego), prawdopodobnie za design odpowiada ta sama ekipa, która projektowała Robina. Na zdjęciu widzimy również podwójny aparat fotograficzny z dużą diodą doświetlającą LED. Ten element specyfikacji nie był wcześniej znany, ale można było go przewidzieć, w końcu to urządzenie z najwyższej półki.

Kiedy premiera?

Na oficjalną prezentację musimy zaczekać do 1 listopada. Prawdopodobnie do tego czasu w sieci pojawi się jakiś render lub dokładniejsze zdjęcie samego urządzenia.

Źródło: Techbyte.sk


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x