Smartfon Razera będzie mocarny! 8 GB RAM w sam raz dla graczy

1 minuta czytania
Komentarze

Razer to spółka znana przede wszystkim graczom. Firma produkuje głównie akcesoria komputerowe, których jakość stoi na najwyższym poziomie. Niestety wiąże się to z bardzo wysokimi cenami, które powodują, że niejeden gracz rezygnuje z ich zakupu.

Od jakiegoś czasu krążą w Internecie plotki, że Razer wypuści na rynek pierwszego smartfona pod swoją marką. Warto przypomnieć, że spółka przejęła firmę Nexbit, która produkuje urządzenia mobilne, jednak na razie nie widać owoców tego zakupu. Być może jednak wkrótce się to zmieni i Razer w końcu wykorzysta zasoby, jakie posiada Nextbit.

Zobacz także:

Według najnowszych informacji smartfon od Razera ujrzy światło dzienne już 1 listopada. Phoneradar podaje też prawdopodobne parametry urządzenia na podstawie danych z GFXbench, a te są naprawdę niezłe. Smartfon będzie miał 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440. Sercem urządzenia ma być procesor Snapdragon 835 o taktowaniu 2,4 GHz oraz Adreno 540. Chipset będzie wsparty przez 8 GB RAM. Taka liczba RAM ma związek z przeznaczeniem telefonu specjalnie dla graczy. W urządzeniu nie może być mowy o żadnych lagach.

W smartfonie znajdzie się także aparat 12 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu. Według GFXbench pamięć wewnętrzna to 64 GB, ale nie można wykluczyć też innych opcji. Nie wiadomo, czy będzie ona rozszerzalna o karty microSD, ale jest to prawdopodobne.  Testowane urządzenie miało zainstalowanego Androida Nougat w wersji 7.1.1.

źródło: phoneradar, theverge

Motyw