LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Gadżet, który przyda się w każdym aucie. Zwykła ładowarka powędruje do kosza

2 minuty czytania
Komentarze

Często mówi się, że najlepsze uchwyty na telefon do samochodu charakteryzują się prostą budową. Co jednak jeśli do tej prostej konstrukcji dorzucimy jeszcze ładowarkę indukcyjną? Cóż, wówczas możemy otrzymać klasyczne dwa w jednym!

Uchwyt na telefon od Swissten na promocji

Uchwyt na telefon od Swissten na promocji

W internetowym sklepie Komputronika dorwiecie bardzo ciekawy gadżet do samochodu, który łączy w sobie dwie bardzo ważne funkcje. Mowa tu o ładowarce indukcyjnej od firmy Swissten, która oprócz uzupełniania baterii smartfona może również służyć jako uchwyt na telefon, który postawicie na kokpicie auta. Sprzęt od szwajcarskiej firmy znajduje się na promocji, dzięki której możecie zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, co w przypadku tego typu urządzeń jest już całkiem sporą sumą.

W tym miejscu warto jednak podkreślić, że omawiany właśnie holder z funkcją ładowarki został stworzony z myślą o urządzeniach marki Apple (od iPhone’a 12 w górę). Co więcej, sprzęt jest kompatybilny z MagSafe. Z kolei moc wyjściowa ładowarki to dosyć standardowe 15W, a w zestawie z produktem otrzymacie kabel USB-C/USB-C 1m.

Tymczasem druga funkcja sprzętu, czyli uchwyt na telefon można określić jako bardziej wszechstronną. W końcu holder można umieścić nie tylko na kokpicie, ale również na szybie. Wszystko to zasługa przyssawki, która może być wielokrotnie montowana oraz dementowana. Dodatkowo głowica obraca się o 360 stopni, więc bez problemu utrzymacie na niej smartfona w pozycji pionowej lub poziomej.

Cóż omawiany właśnie sprzęt może stanowić bardzo dobry prezent dla wszystkich posiadaczy iPhone’ów, którzy spędzają w trasie sporo czasu. Oczywiście tyczy się to także pasażerów — w końcu z uchwytu i ładowarki chętnie skorzystają obie strony.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik