Tani wideorejestrator w Biedronce. To będzie prawdziwy hit

2 minuty czytania
Komentarze

Biedronka wprowadza pakiet promocji na okres między 20 października a 2 listopada. W ofercie znajdziecie kilka ciekawych produktów dla zmotoryzowanych. Szczególnie może was zainteresować wideorejestrator za 99 złotych. Czego możemy się spodziewać w tak konkurencyjnej cenie?

Wideorejestrator Forever za 99 złotych

wideorejestrator

Oferowany w Biedronce wideorejestrator marki Forever nie jest bardzo szczegółowo opisany na stronie sieci. Wiemy natomiast, że producent gwarantuje nagrywanie w rozdzielczości Full HD, 2,2-calowy wyświetlacz LCD i obsługę karty pamięci do 32 GB. Według opisu kamerka zdaje się być konkurencyjna dla wielu nieco droższych produktów z półki do 200 złotych.

Należy jednak wziąć pod uwagę ewentualne kompromisy, na jakie mógł pójść producent, by możliwie obniżyć cenę. Mogą być to na przykład jakość wykonania kamery, czy jakość nagrywanych filmów w nocy. Rozdzielczość FullHD jednak powinna oferować wystarczająco wyraźny obraz, by bez problemu w awaryjnej sytuacji rozpoznać numery rejestracyjne nagrywanego auta. Możliwość magazynowania do 32 GB nagrań pozwala stworzyć z kolei niemałe archiwum z drogi.

Nie zdążyłeś kupić swojego wideorejestratora w Biedronce? Przejrzeliśmy dla Ciebie lepsze oferty

Wideorejestratory to bardzo ważny gadżet w samochodzie. W podobnej cenie bez problemu zakupicie swoją kamerkę o podobnych parametrach bez wychodzenia z domu. Oto nasze propozycje:

Inne oferty z Biedronki. Kierowcy, macie z czego wybierać

W nadchodzącej ofercie specjalnej Biedronki znajdziemy też takie produkty jak:

  • Zestaw żarówek (H4 i H7) i bezpieczników za 29,99 zł;
  • Prostownik 4A za 69,90 zł;
  • Podnośnik hydrauliczny o udźwigu 2 ton i dwuczęściową rączką za 149,99 zł;
  • 19-elementowy zestaw do usuwania wgnieceń za 79,90 zł;
  • Płyn do chłodnic Borygo 5 litrów za 34,99 zł

Poza ofertą na wideorejestrator, szczególnie ciekawy jest prostownik. Poza zabezpieczeniem przed odwrotnym podłączeniem klem producent oferuje certyfikat wodoszczelności IP65. Urządzenie również zdiagnozuje, czy wasz akumulator nadaje się do ponownego naładowania, czy jest już po prostu zużyty.

Warto się również przyjrzeć podnośnikowi hydraulicznemu. Urządzenie jest bardzo proste i obiecuje udźwig maksymalny do dwóch ton, co oznacza, że pomoże wam przy zmianie kół niemal w przypadku każdego samochodu osobowego. Podnośnik jest na kółkach, dzięki czemu ustawienie go pod samochodem nie będzie wymagało wiele pracy. Dwuczęściowa rękojeść z kolei zapewni odpowiednią dźwignię, by podnieść samochód bez znacznego użycia siły.

Motyw