Deweloperów już nie męczą limity minimalnej ceny swoich produktów podczas promocji. Teraz w Sklepie Play mogą oni zbić cenę o całe 100%. Warto więc zerkać czy pojawiło się coś ciekawego. A przy okazji można sporo zaoszczędzić.

Pierwszą z produkcji, którą możemy dorwać w niższej cenie jest 2-bit Cowboy. Dzieło utrzymano w retro grafice, stylizowane na tytuły dostępne swego czasu na konsolę Gameboy. Gra oferuje westernowy klimat, modyfikację postaci, ogromne poziomy, których eksploracja pochłonie trochę naszego czasu oraz mnóstwo atrakcji w postaci koni, strzelania, drinkowania w Saloonie. Nie zabraknie też kasyna. Dla fanów Dzikiego Zachodu oraz produkcji retro, pozycja warta uwagi.

POBIERZ 2-BIT COWBOY ZE SKLEPU PLAY

EXILES stworzone przez Crescent Moon Games jest grą akcji osadzoną w pięknym świecie science-fiction. Pełna grafika 3D, otwarty świat z podziemiami, jaskiniami i obcymi istotami. Trzy klasy postaci, dwie płcie, ogromny wybór broni oraz ulepszeń. Cienie generowane w czasie rzeczywistym. Pełny tryb dnia i nocy. Tę produkcję warto też sprawdzić z jeszcze jednego powodu. Pierwotna cena EXILES wynosiła 35,99 złotych. Teraz jest za darmo.

POBIERZ EXILES ZE SKLEPU PLAY

Następnie mamy Shadow Blade. Grę prostą, dającą jednak dużo frajdy i oferującą przyjemną sieczkę wrogów stojących na naszej drodze. Wcielamy się w rolę mistrza ninja i robimy to, co potrafimy najlepiej. Cicho, szybko i skutecznie eliminujemy przeciwników. Szeroki wybór broni pozwoli każdemu znaleźć swój ulubiony sposób.

POBIERZ SHADOW BLADE ZE SKLEPU PLAY

Warto się pospieszyć!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.