Play na Kartę = TIDAL i Internet do końca lata za darmo!

mm Kamil Lewicki Artykuły 2017-07-23

Jeśli korzystacie z oferty prepraidowej w sieci Play i szukacie interesującej promocji na nadchodzący letni okres, mam coś dla Was. Połączenie muzyki i gigabajtów internetu to mieszanka, która idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnych wieczorów. A to wszystko za równe zero złotych.

Internet i muzyka do końca lata za darmo

Fioletowy operator przygotował świetną promocję. Oferuje on swoim klientom posiadającym numer na kartę Internet oraz muzykę z serwisu TIDAL do końca września zupełnie za darmo. Co trzeba zrobić i kto może skorzystać z promocji?

Internet na lato to 3 GB co miesiąc do końca września

Wystarczy aktywować raz kodem *111*870*1# lub logując się na swoje konto w Play24. Jeśli aktywujecie pakiet dziś tj. 23 lipca, to następną dawkę gigabajtów otrzymacie 23 sierpnia i ostatnią 23 września.

Promocja skierowana jest dla klientów: Play na Kartę, Internet na Kartę, Redbull MOBILE na Kartę. Dodatkowo, jeśli jesteście klientami Internet na Kartę i chcecie surfować po Sieci bez limitu skorzystajcie z oferty „Tydzień bez limitu GB za 0 zł”. Wpisując kod *111*869*1# otrzymujecie 30 GB z pełną prędkością na siedem dni.

Muzyka TIDAL za darmo do końca września.

Świetna oferta dla muzykomaniaków, którzy nie wyobrażają sobie życia bez swoich ulubionych kawałków. To również strzał w dziesiątkę dla wszystkich letnich imprezowiczów – urządzenie parapetówki z 48,5 milionami utworów pod ręką nie może się nie udać!

Aby aktywować promocję należy pobrać ze Sklepu Play aplikację TIDAL (KLIK), a następnie kliknąć „Wypróbuj”. Voila! Cała magia została dokonana. Od teraz mamy dostęp do pełnej bazy muzyki i klipów wideo, których znajdziemy tam ponad 175 tysięcy.

Promocja dla klientów: Play na Kartę, Internet na Kartę, RedBull MOBILE na Kartę.

Ważne! Darmowego TIDALa aktywujemy tylko na urządzeniu z systemem Android. Jeśli korzystamy z iPhone’a bądź chcemy muzyki posłuchać na naszym iPadzie, proces będzie wyglądać nieco inaczej. W aplikacji TIDAL na iOS musimy się zalogować. Play odpowiada na tę kwestię następująco w swoim FAQ:

Aby rozpocząć korzystanie z TIDAL, pobierz na telefon z systemem Android aplikację TIDAL. Aplikację możesz pobrać ze strony www.tidal.com/download. Następnie otwórz aplikację TIDAL i kliknij WYPRÓBUJ. Potem zacznij odtwarzać dowolny utwór i włącz dostęp do aplikacji na 3 miesiące za DARMO! Po aktywacji promocji TIDAL ZA DARMO PRZEZ CAŁE LATO w aplikacji TIDAL, dostaniesz SMS-a od TIDAL z potwierdzeniem aktywacji oraz z loginem i hasłem. Twój login daje Ci dostęp do słuchania muzyki na 3 urządzeniach (telefon, tablet, komputer), pobierania playlist i albumów do trybu offline. Jeśli nie masz tego SMS-a, sprawdź, jak odzyskać hasło (przejdź do pytania numer 4).

źródło: Play • Tytus

  Od kilku dni próbuję włączyć 30GB na siedem dni i zawsze komunikat, że usługa niedostępna. Czyli lipa!

 • Luk Knysza

  Ale jesteście spóźnieni.maniak informował o tym pod koniec czerwca.Macie złe informacje Tidial jest do końca roku, natomiast nielimitowany internet na tydzień dotyczy użytkowników PLAY INTERNET NA KARTĘ.

 • Marucins

  Play niestety ale porażka.
  Na siłę wciskają tego TIDALA, a później część osób z przyzwyczajenia zostaje – tak samo było z okresem próbnym Apple Music.
  Te ich bez limitu z odgórnie ustawnym transferem na ileś tam GB woła o pomstę do jakiejś instytucji nadzorującej gierki słowne.

 • Mono25

  A PnK RWK?

  • Pedro B

   Dotyczy wszystkich planów na kartę.