platne aplikacje za darmo

Wszyscy kochamy darmowe aplikacje, promocje na nie i super okazje, dzięki którym możemy zaoszczędzić naprawdę sporo grosza. Sklep Play jest ich pełen, co możecie oglądać we wpisach Adama przygotowującego dlaa Was ciekawe propozycje. Ja natomiast mam dla Was zestawienie programów, które pozwolą Wam wyłapać płatne gry i aplikacje kompletnie za darmo. Brzmi fajnie?

 

Wszystko polega na byciu w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Przedstawię Wam 5 aplikacji, które wyłapie dla Was 24 godzinne okazje pobrania płatnych aplikacji kompletnie za darmo. Wszystkie oczywiście pochodzą z legalnego źródła, jakim jest Sklep Play. Zatem nie obawiajcie się, a korzystajcie w pełni!

 

  1. App of the Day

 

appoftheday

 

App of the Day jest aplikacją, która codziennie będzie wyłapywać nam gorące oferty ze Sklepu Play. Będą to najczęściej dość popularne programy, ze świetnymi ocenami. Czego możemy się spodziewać? Z pewnością aplikacji przeróżnej maści – odtwarzaczy wideo, muzyki, aplikacji do odtwarzania plików tekstowych, edytorów zdjęć, jak i gier casualowych, RPG czy wyścigowych.

 

Aplikację pobierzecie klikając tutaj

 

2. Free App of the Night

 

appofthenight

 

Super okazje nie czekają na nas tylko w dzień, ale również w nocy. Dzięki ekipie testerów i poszukiwaczy perełek otrzymujemy właśnie Free App of the Night. Świetne okazje wyłapywane, kiedy wszyscy smacznie śpią. Oczywiście na pobranie również dostajemy 24 godziny, lecz nie możemy zapomnieć się do aplikacji zalogować, bo możemy sporo stracić.

 

Program dostępny jest pod tym linkiem.

 

  1. FreeMyApps

 

 

Tym razem i my będziemy musieli coś dać od siebie – lecz im więcej damy, tym więcej zyskamy. Działanie FreeMyApps jest bardzo proste – ściągamy, logujemy się za pomocą Facebooka, a następnie rozpoczynamy pobieranie. Za każde pobranie otrzymujemy specjalne punkty, które możemy wymienić w Amazon.com. Co więcej, punkty dostaniemy również za udostępnianie aplikacji na naszych Facebookowym profilu czy Twitterze.

 

FreeMyApps pobierzecie stąd.

 

  1. AppGratis

 

appgratis

 

Jeden człowiek, mnóstwo ofert. Tak można określić tę aplikację, której twórca poświęca mnóstwa czasu na wyszukiwanie super promocji i okazji. A to wszystko dla nas, byśmy mogli za darmo pobrać najrozmaitsze tytuły – począwszy od prostych gier, a skończywszy na zaawansowanych aplikacjach. Jednak podkreślę to znowu – oferty są ważne jedynie przez 24 godziny, tak więc wystarczy przegapić jeden dzień, by być może utracić szansę na ściągnięcie aplikacji, której właśnie potrzebujemy.

 

AppGratis pobierzecie stąd.

 

  1. AppFree

 

appfree

 

AppFree jest kolejną propozycją aplikacji, która będzie dla nas wyłapywać codzienne okazje z każdej kategorii. Co więcej, program oferuje również rozmaite zniżki i specjalne oferty. Myślę, że dla osób, które codziennie będą zaglądać do tego programu na pewno znajdzie się jakaś perełka. Zresztą… on nic nie kosztuje, warto więc sprawdzić, jak się zapowiada!

 

POBIERZ

 

5 aplikacji, codziennie mnóstwo darmowych aplikacji. Czy warto? Oczywiście! Sklep Play przepełniony jest najróżniejszymi tytułami, a dzięki właśnie takim programom-łowcom okazji jesteśmy w stanie poznać je jeszcze bliżej.

 

Skorzystajcie również z aplikacji Promo Codes, z którą zapoznacie się tutaj.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.