top tygodnia gry

W dzisiejszej odsłonie Top Tygodnia zajmiemy się oczywiście grami. Będą to jednak produkcje nie wielkich studio. Przygotowałem dla Was zestawienie tytułów stworzonych na naszym własnym podwórku. Autorami są więc użytkownicy naszego forum. Co takiego ciekawego ostatnio udało im się stworzyć? Przyjrzyjmy się temu bliżej, gdyż myślę, że zainteresowanych może być szerokie grono.

 

Battle of Wroclaw

 

battle

 

Zaczniemy bardzo dynamicznie i patriotycznie. Wojna Światowa wszak jest już za nami, a gier nią inspirowanych jest całe mnóstwo. Nie zaszkodzi to jednak stworzyć produkcji skupionej bardziej regionalnie, a tym samym ograniczyć pole działań wojennych do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Wrocławia.

 

Na początku trzeba zaznaczyć, że Battle of Wroclaw jest w przedpremierowej wersji i prace nad projektem wciąż trwają. Mamy jednak szansę pobrania jej już ze Sklepu Play. Jest to oczywiście produkcja z motywem wojennym. Wrocław jest miastem okupowanym przez wrogie siły, a naszym zadaniem jest powietrzna eksterminacja wrogów. Trzeba przyznać, że gra ma potencjał i z biegiem kolejnym wersji z pewnością wiele zyska zarówno pod względem gameplayowym, jak i graficznym. Niemniej już teraz można spróbować swoich sił w walce z wrogiem i zdecydować czy pilnie nie zacząć śledzić poczynań producenta.

 

Battle of Wroclaw pobierzecie ze Sklepu Play kompletnie za darmo. Zachęcam również do zajrzenia w wątek na forum i podzielenia się swoimi wrażeniami z autorem.

 

POBIERZ

WĄTEK NA FORUM

 

ColoroingBook+

 

 

Tym razem coś z gatunku dla naszych pociech. Kolorowanki! Jeśli dziecko nie chce bądź nie lubi kolorować tradycyjnymi metodami, kredkami dowolnego rodzaju na papierze i uważać, by nie wyjeżdżać poza kreski, to dzięki tej aplikacji rozwiążecie ten problem.

 

ColoroingBook+ to zestaw ponad 600 projektów przeznaczonych do pokolorowania. Obrazki posegregowane są na kategorie np. zwierzęta, natura, ludzie, samochody… Taki podział nie tylko jest wygodny ze względu na szybkie znalezienie ciekawej i innej pozycji, ale również dlatego, że ma szansę zainteresować zarówno chłopców jak i dziewczynki. Istnieje przydatna opcja ZOOM, która przy bardziej skomplikowanych rysunkach z pewnością się przyda, by dopracować detale na najwyższy poziom. Zwłaszcza przydatne przy zabawie na smartfonie, gdzie ekran jest nieco mniejszy od tego oferowanego przez tablet, a mało precyzyjne dotknięcia palca mogą skutkować wylaniem się farby w nieplanowane miejsce.

 

ColoroingBook+ znajdziecie w Sklepie Play w cenie 20 złotych. Czy warto? Zadecydujecie o tym sami.

 

POBIERZ

WĄTEK NA FORUM

 

Mystery of Evolution

 

 

Ostatnia produkcja na dziś pochodzi z rodziny łamigłówek. Nie bójcie się jednak, jest ona przyjemna w odbiorze i częściej przynosi satysfakcję niż frustrację. Co nas zatem czeka?

 

Mystery of Evolution cechuje się bardzo prostymi zasadami rozgrywki. Musimy połączyć po prostu trzy klocki tego samego rodzaju, co zwiększa nasz licznik i przenosi nas do kolejnego poziomu. Typów klocków jest aż 13 + specjalne trzy dodatkowe. Sama rozgrywka jest spokojna i idealna na zajęcie chwili wolnego czasu. Wystarczy się skupić, a zabawa przebiegnie w przyjemny sposób. Jednak z czasem na planszy zacznie się robić gorąco! A wtedy można powiedzieć, że zabawa przekształci się w istne piekło. Ale kto nie lubi pokonywać rekordów?

 

Mystery of Evolution dostępny jest w Sklepie Play bezpłatnie. Do dzieła!

 

POBIERZ

WĄTEK NA FORUM

 

Tym samym lista została zamknięta. Mam nadzieję, że różnorodność gier przypadła Wam do gustu i chętnie udzielicie feedback forumowiczom. Ja tymczasem zapraszam na jutrzejsze zestawienie aplikacji. Na razie!

 

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.