top tygodnia gry

7 dni za nami. Mam nadzieję, że mieliście w co grać. Jeśli jednak nic nie trafiło w Wasze gusta, dziś przyszykowałem porcję kolejnych gier o zupełnie innej tematyce. Będzie trochę sportowo, trochę walecznie, trochę komiksowo, a nawet muzycznie! I co najważniejsze, z tak wartkim tempem nie macie szans się nudzić. To zaczynamy!

Implosion – Never Lose Hope

[youtube]https://youtu.be/11a_9ymMWAI[/youtube]

Zacznę dziś naprawdę mocno. Tytuł ten to iście hollywoodzka przygoda. Mało tego, to gra dostępna na telefon, a dającą nam frajdę znaną z dużych ekranów i produkcji AAA tworzonych na komputery czy konsole. Kto nigdy nie grał w hack ‘n’ Slash niech pierwszy rzuci kamieniem. I czym prędzej zapozna się z tą produkcją.

Fabuła prezentuje się następująco. Po upadku Ziemi, cywilizacja ludzka, a właściwie jej pozostałości znów musi stawić czoła przeciwnościom losu i walczyć o to, by nie wyginąć na zawsze. Przeciwnikiem ostatnich ludzi staje się tajemnicza forma znana jako XADA. Niezwykle prosto, ale myślę, że nie musimy wymagać od produkcji mobilnej szczegółowej historii. Niemniej Implosion – Never Lose Hope nie dość, że wygląda rewelacyjnie to jeszcze świetnie brzmi. Zresztą sami widzieliście to na powyższym wideo – to się nie może nie podobać.

Grę możecie pobrać za darmo, jednak jest pewien haczyk… Za darmo zagracie tylko w kilka misji (1-1 do 1-6), resztę niestety trzeba zakupić poprzez aplikację. Nie oznacza to jednak, że produkcję trzeba skreślić już na samym początku. Wręcz przeciwnie, należy docenić, że można ją przetestować w pełnej krasie i zdecydować o chęci zakupu kolejnych rozdziałów. To jak, macie wystarczająco miejsca na smartfonie?

POBIERZ

MARVEL Contest of Champions

Pozycja ta jest obowiązkowa dla wszystkich fanów Marvela. Znajdziemy w niej postaci znane nam z komiksów czy filmów i nareszcie będziemy mogli wejść w ich skórę. To pozycja free-to-play, rozgrywka jest bardzo podobna do tej prezentowanej przez Injustice: Gods Among Us. Pora przejść jednak do „mięsa” produkcji.

[youtube]https://youtu.be/gg4Xau2c_YM[/youtube]

Zasady rozgrywki są bardzo proste. Będziemy toczyć walki naszym ulubionym bohaterem ze świata Marvela ścieląc za sobą ścieżkę pokonanymi wrogami. Jest tryb historii, jak i tryb wolny. To od nas zależy jak się będziemy bawić i z kim – gra umożliwia rozrywkę z przyjaciółmi. Trzeba pamiętać, że produkcja należy do kategorii free-to-play, a więc zawiera w sobie mikropłatności, co nie każdemu graczowi może się podobać. Zwłaszcza w takiego typu grach, gdzie łatwo, dzięki wpłacanym pieniądzom szybko wspiąć się na wyżyny. Niemniej warto sprawdzić i rozegrać parę pojedynków Kapitanem Ameryką, Iron Manem czy Wolverinem. A zaznajomieni choć trochę z fabułą komiksów z pewnością z przyjemnością skopiecie tyłek Thanosowi.

Marvel Contest of Champions pobierzecie za darmo w Sklepie Play. Polecam jednak to zrobić przy odrobinie wolnego czasu. Może wciągnąć na długo!

POBIERZ

SongPop 2 – Muzyczne ciekawostki

[youtube]https://youtu.be/ZcJo4ftcz2g[/youtube]

Myślę, że nie ma nikogo, który uciekałby na brzmienie muzyki. Dlatego ta produkcja jest zdecydowanie dla wszystkich. A jeśli zawsze marzyliście o wzięciu udziału w „Jaka to melodia?”, ale nie mieliście odwagi wysłać swego zgłoszenia – tym bardziej będziecie się świetnie bawić. Bo ta gra właśnie na tym polega.

Nie, nie, nie występuje w niej Robert Janowski. Występują za to setki różnych wykonawców, a naszym zadaniem jest odgadnąć tytuł bądź autora danego utworu. Oczywiście w jak najszybszym czasie, by piąć się na sam szczyt rankingowej drabiny. Świetnym rozwiązaniem jest podział muzyki na kategorie, możemy więc przebierać w gatunkach bądź danych latach, w których to przeboje znajdowały się na pierwszych miejscach list przebojów. Jakby tego było mało, możemy grać ze swoimi przyjaciółmi i wspólnie rywalizować w pojedynkach muzycznych. To powinno raz a dobrze rozwiązać spory dotyczące kto jest lepszym słuchaczem.

Niech muzyka w duszy Wam gra. A kiedy już mocno wkręcicie się w odgadywanie piosenek, ale wciąż nie będziecie mieli ochoty wystąpić w telewizji, możecie sprawdzić płatną wersję. Powodzenia!

POBIERZ WERSJĘ DARMOWĄ POBIERZ WERSJĘ PŁATNĄ

Kolejna sobota za nami, a tym samym kolejna porcja gier. Mam nadzieję, że w proponowanych tytułach znajdziecie nieco rozrywki na najbliższe dni i za kolejne siedem zobaczymy się tutaj znowu. Pamiętajcie o ładowaniu baterii!

Jeśli jesteś deweloperem bądź sam znalazłeś ciekawą grę/aplikację i chciałbyś się nią podzielić, koniecznie wyślij mi wiadomość e-mail z propozycją. Dzielmy się naszymi znaleziskami!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.