Virgin Mobile

 
Dlaczego tak uważam? Każdy w ofercie znajdzie coś dla siebie. Po pierwsze mamy trzy możliwe pakiety do wyboru:

  • #PEŁENLUZ – za 19 zł dostajemy 100 minut rozmów do wszystkich, nielimitowane smsy, nielimitowane rozmowy w Virgin i Play i 2 GB Internetu,
  • #BEZLIMITU – za 29 zł otrzymamy nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i aż 5 GB Internetu! (w promocji, która przedłuża się od wakacji),
  • #DLAMNIESUPER – za 59 zł (lub 49 zł dla przenoszących numer) dostajemy nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i aż 10 GB Internetu!

 
Virgin mobile 2
 
Ceny według mnie rewelacyjne. Wybrałem pakiet #BEZLIMITU, ponieważ dostaję dużo danych do wykorzystania na surfowanie w sieci oraz mam nielimitowane rozmowy i smsy. W tej cenie uważam, że jest to najlepsza oferta. W parze z nią idzie również bardzo czytelna i przejrzysta aplikacja.

Virgin mobile

 
Klub Virgin Mobile można pobrać w Google Play. W aplikacji od razu na ekranie startowym widać najbardziej interesujące mnie informacje, czyli: ile zostało pakietu internetowego do wykorzystania (a także w przypadku osób wybierających #PEŁENLUZ – ile minut do wszystkich sieci można jeszcze zużyć). Dodatkowo widzimy stan naszego konta, które należy doładowywać odpowiednią kwotą co miesiąc. Ponadto w menu znajdziemy czytelnie pokazaną historię połączeń, szczegółowy opis pakietów, dane i numery, a także możliwość doładowania konta. Aplikacja ma dość wysoką średnią ocenę, która wynosi 4,3 gwiazdki.

Virgin mobile 4

 
Oferta sieci podoba mi się jeszcze z jednego względu – nie jestem uwiązany umową. Co miesiąc mogę wybrać taki pakiet, który w danym czasie będzie dla mnie odpowiedni. Przykładowo – przewidując że w listopadzie będę potrzebował stałego dostępu do Internetu, wybiorę opcję za 49 zł, w grudniu z kolei wrócę do 29 zł. Jest to zatem bardzo elastyczna oferta.
 
źródło: Google Play, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.