Bezsensowna aplikacja Stick with Android wyśmiewa Move to iOS!

Adam Lulek Adam Lulek Aplikacje
Stick With Android

 
W tym tygodniu Apple wydało swoją pierwszą aplikację na Androida (która została przeprojektowana z innych aplikacji!), aby pomóc ludziom opuścić system z zielonym robotem. Czy to nas w jakiś sposób zaskakuje? Raczej nie powinno, ponieważ aplikacje „przenoszące” różnego rodzaju zawartość na inne platformy w przeszłości już się pojawiały. Co zatem jeżeli ktoś nie chce skorzystać z Move to iOS? Według „jonatthiasa” powinien „trzymać się Androida”.
 
Stick with Android to szyderczy uśmiech i język pokazany w kierunku Apple i ich wspomnianego pomysłu. Aplikacja jest bardzo prosta i posiada jedną funkcję – poprawić humor użytkownika. Po jej otwarciu po raz pierwszy zostajesz przywitany zielonym ekranem i jednym przyciskiem z napisem „Kliknij tutaj, aby trzymać się Androida”. Po dotknięciu palcem w guzik, pojawia się komunikat: „Gratulacje, udało się!”.
 
Aplikacja jest bezcenna, jej oficjalny opis jeszcze lepszy:

Wszystko zaprojektowane w Androidzie jest łatwe. Obejmuje to jego codzienne użytkowanie. W jedną chwilę można automatycznie i bezpiecznie zachować zawartość na urządzeniu z tym systemem dzięki Stick with Android. Nie ma potrzeby, aby zapisać swoje rzeczy gdzie indziej, niż poprzez aplikację. Ponadto trzyma cię ona bezpiecznie i z dala od zmiany na inną (gorszą) platformę.
 
Wierzcie lub nie, aplikacji faktycznie już udało się pozyskać 548 opinii od czasu jej premiery 17 września. Wśród nich, 531 były 5-gwiazdkowe. Dodatkowo posty są bardziej zabawne od samego programu. Co z pozostałymi? Dwanaście 1-gwiazdkowych opinii to wpisy ludzi, którzy nie mają poczucia humoru lub są fanami Apple lub jedocześnie jedno i drugie.
 
Aplikacja mimo, że bezcenna i zabawna, jest bezsensowna (a nawet głupia?) Aby się z nią zapoznać zapraszamy do Google Play. Spójrzcie na jej wysokie oceny, co świadczy o bardzo pozytywnym odbiorze akcji. Jednak czy coś takiego ma sens? Czy nie świadczy to o zbytnim fanatyzmie? Czy aplikacja Move to iOS tak mocno ugodziła fanów Androida, że należało szukać na nią odpowiedzi?
 
źródło: google play, androidauthority

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy