ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Najlepsze komedie na Netflix

Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#9]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Branżowi giganci dobrze wiedzą, że kluczem do sukcesu jest regularne uzupełnianie swojej oferty o nowości, dlatego na popularnych platformach niemal codziennie pojawia się coś nowego. W niniejszym artykule przyjrzymy się najciekawszym nowościom ostatniego tygodnia z Netflixa, HBO GO i Amazon Prime Video. Jeśli więc nie macie pomysłu, co obejrzeć w weekend, to być może znajdziecie tu coś dla siebie.

Co obejrzeć w weekend (15-16 stycznia) na Netflixie?

Netflix

Netflix to branżowy lider, więc jak zawsze zaczniemy właśnie od niego. Przechodząc do konkretów, oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia ze wspomnianej platformy.

1. Zwyczajna miłość

Zwyczajna miłość to film opowiadający o niemal idealnym związku Joan i Toma. Kiedy okazuje się, że Joan choruje na raka piersi, nierozłączne małżeństwo musi stawić czoła nowym wyzwaniom i trudnościom. Jak sama nazwa wskazuje, „Zwyczajna miłość” opowiada o… miłości.

2. After Life – sezon 3

After Life to rewelacyjny serial opowiadający o postaci niejakiego Tony’ego, czyli mężczyzny, którego żona przegrała walkę z rakiem. Po śmierci ukochanej bohater rozważa samobójstwo, ale szybko porzuca ten pomysł, by robić to, czego tylko zapragnie, jednocześnie odpychając od siebie wszystkich, którzy pragną mu pomóc. 3 sezon After Life zamyka historię Tony’ego – kontynuacji nie będzie.

3. Bez wahania

Główną bohaterką Bez wahania jest Grace Miller, czyli poczytna autorka kryminałów. Kiedy siostra protagonistki zostaje zamordowana, kobieta postanawia wykorzystać swoje umiejętności w praktyce, aby wytropić sprawcę tego straszliwego czynu.

Co obejrzeć w weekend (15-16 stycznia) na HBO GO?

Najlepsze seriale kryminalne hbo go

Netflixa już omówiliśmy, więc nie marnujmy czasu i przejdźmy do propozycji z HBO GO. Bez przedłużania…

1. Piękny umysł

Piękny umysł to kultowy film z Russellem Crowe w roli głównej. John Nash, protagonista, jest matematycznym geniuszem, który ma ambicje, aby zostać cenionym naukowcem. Niestety jego plany stopniowo zaczyna krzyżować rozwijająca się choroba.

2. Kosmos

Kosmos to film opowiadający historię kilku różnych osób z mocnym zacięciem filozoficznym. Akcja produkcji rozgrywa się w Montrealu, a z czasem losy wszystkich bohaterów zaczynają się splatać.

Co obejrzeć w weekend (15-16 stycznia) na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video

Netflix i HBO GO już za nami, więc pora na Amazon Prime Video. Niestety na platformie Jeffa Bezosa również nie obrodziło, ale mimo wszystko udało mi się wybrać dwie ciekawe pozycje.

1. Hotel Transylvania: Transformania

Hotel Transylvania: Transformania to kolejna odsłona popularnej serii animacji. Tym razem ekipa Draka musi się zmierzyć z zupełnie nowym zagrożeniem: tajemniczy wynalazek Van Helsinga sprawia, że potwory zostają zamienione w ludzi, a Johnny staje się potworem. Aby powrócić do normalności, bohaterowie będą musieli zdobyć antidotum, co oczywiście nie będzie zbyt proste.

2. Burning

Burning to dokument autorstwa Amazonu o pożarach australijskiego buszu, które pustoszyły ogromne obszary w latach 2019-2020. Film ukazuje punkt widzenia aktywistów, ofiar pożarów i wszystkich, którzy próbowali załagodzić sytuację.

Co obejrzeć w weekend, czyli słowo na koniec

To by było na tyle, jeżeli chodzi o moje propozycje filmów i seriali do obejrzenia w weekend ze wspomnianych na początku platform. Nie da się ukryć, że mijający tydzień nie był zbyt obfity, ale cóż – czasami tak już jest.

Zobacz także: Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#8]

Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, czy zamierzacie dać szansę którejś z wymienionych przeze mnie produkcji!

Sprawdź najnowsze wpisy