ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix usuwane 2021

Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#8]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Branżowi giganci regularnie aktualizują zawartość swojej oferty, dodając do niej rozmaite nowości, dlatego w niniejszym artykule przyjrzymy się najciekawszym filmom i serialom, które w mijającym tygodniu trafiły na Netflixa, HBO GO oraz Amazon Prime Video. Jeśli nie macie pojęcia, co obejrzeć w weekend, to być może znajdziecie tu coś dla siebie.

Co obejrzeć w weekend (8-9 stycznia) na Netflixie?

najpopularniejszy film na Netflix serial #1 na Netflix

Netflix to branżowy lider, więc jak zawsze zaczniemy właśnie od niego, mimo że nie obrodziło. Przechodząc do konkretów…

1. Jak pokochałam gangstera

Jak pokochałam gangstera to ciepło przyjęty film w reżyserii Macieja Kawulskiego, który opowiada o Nikodemie Skotarczaku – jednym z największych gangsterów w naszym kraju. Mężczyzna zaczął od nielegalnego importu samochodów, a zbudował prawdziwe imperium. Historia jest ukazywana z oczu kobiet.

2. Kolacja dla czworga

Kolacja dla czworga to pokręcona komedia romantyczna. Film ukazuje historię czworga przyjaciół, którzy wchodzą w alternatywne związki, jednocześnie kwestionując koncepcję bratnich dusz.

Co obejrzeć w weekend (8-9 stycznia) na HBO GO?

Najlepsze seriale kryminalne hbo go

Netflix już za nami, więc nie marnujmy czasu i skupmy się na kolejnej platformie, czyli HBO GO. Bez przedłużania…

1. Sparowani

Sparowani to historia młodego małżeństwa: Niny i Drew’a. Kiedy para poznaje niejaką Olivię, pojawiają się pierwsze problemy w ich związku. Bohaterowie zaczynają przesuwać swoje granice, starając się odkryć, czym tak naprawdę jest miłość.

2. Ona

Ona to kultowy melodramat w reżyserii Spike Jonze’a. Film opowiada o postaci samotnego pisarza, który kupuje nowy system operacyjny, zaprojektowany w sposób, aby spełnić wszystkie potrzeby swojego użytkownika. Między Theodorem a oprogramowaniem zaczyna rozwijać się uczucie.

Co obejrzeć w weekend (8-9 stycznia) na Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video

Netflix i HBO GO już omówiony, więc pora na Amazon Prime Video. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich platform, tydzień w serwisie streamingowym Jeffa Bezosa nie był przesadnie udany.

1. Dora i Miasto Złota

Dora i Miasto złota to całkiem ciekawy film dla całej rodziny. Produkcja opowiada o tytułowej Dorze, czyli młodej dziewczynie, która od dziecka poznawała tajemnice dżungli. Wraz z grupą zaufanych przyjaciół, bohaterka wyrusza w niebezpieczną podróż do tytułowego miasta. Masa przygód gwarantowana!

2. The Tender Bar

The Tender Bar opowiada o młodym chłopcu pozbawionym ojcowskiej miłości. Bohater uczy się dorastania od stałych bywalców baru swojego wuja, w którym przesiaduje. Z czasem, dorosły już mężczyzna, postanawia zostać poczytnym pisarzem.

Co obejrzeć w weekend, czyli słowo na koniec

To by było na tyle, jeżeli chodzi o moje propozycje filmów i seriali na weekend, które dodano w ostatnim tygodniu na wspomnianych wcześniej platformach. Trzeba uczciwie przyznać, że nie obrodziło, ale mimo wszystko udało mi się wybrać kilka perełek.

Zobacz także: Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#7]

Zamierzacie dać szansę którejś z opisanej przeze mnie produkcji, czy nie tym razem? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Sprawdź najnowsze wpisy