ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Graliście już w Misia Uszatka?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły
TeddyFloppyEar

Forever Entertainment S.A. funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Jest to młoda, lecz niezwykle dynamiczna spółka, Od stycznia 2011 roku notowana na rynku NewConnect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.
 
„Produkty, jakie tworzymy przeznaczone są na rynki całego świata, ale aktualnie największe dla nas znaczenie mają rynki azjatyckie, ze szczególnym uwzględnieniem Japonii oraz Chin. W projektach kreowanych przez naszych specjalistów występują postacie z wielu popularnych w Polsce i na świecie dziecięcych kreskówek. Jednocześnie skupiamy się na planach powiązanych z produkcjami rodzinnymi oraz dla starszych użytkowników.
 
Zakres tematyczny produkowanych gier obejmuje zróżnicowaną tematykę i techniki wykonania. Realizowane są gry fabularne, zręcznościowe, handlowe, strategiczne czy muzyczno-rytmiczne gdzie dominująca jest komunikacja gracza za pomocą dźwięku. Gry spółki były wielokrotnie pozytywnie recenzowane przez wiodące periodyki branżowe, jak też  np. muzyczne”.
 
Forever Entertainment to firma, która skupia się w dużej mierze na grach mobilnych. Jest twórcą trzech tytułów o Misiu Uszatku:

  1. Przygoda w górach
  2. Kayaking
  3. The Race

Nie są one rozbudowane, ale wyglądają sympatycznie. Czy Miś Uszatek przekonałby Was do zagrania?
 
źródło: forever entertainment

Sprawdź najnowsze wpisy