HBO GO to bardzo lubiany serwis streamingowy z filmami i serialami. Platforma cieszy się ogromną popularnością w Polsce i na świecie, więc nic dziwnego, że niemal codziennie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Ostatnie trzy dni (z dzisiejszą datą włącznie) nie były wyjątkiem, bowiem na HBO GO dodano 7 naprawdę dobrych pozycji, które z pewnością wpadną wielu osobom w oko. Trzeba jednak wspomnieć, że usunięto przy tym też jeden film, ale na to już niestety nic nie poradzimy. Taka rotacja w serwisach streamingowych nie jest niczym nadzwyczajnym.

Ostatnie nowości na HBO GO – „Tomb Raider” i więcej hitów już na platformie! Styczeń 2021

HBO GO Tomb Raider

HBO GO bardzo dba o swoich subskrybentów i chwała serwisowi za to. Kluczem do sukcesu w tej branży jest regularne dodawanie nowości, z czego tytułowa platforma doskonale zdaje sobie sprawę. W ciągu ostatnich trzech dni nie zadebiutowało ich zbyt wiele, ale jak to mówią – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Przechodząc do konkretów, pełna lista filmów i seriali, które ostatnio pojawiły się na HBO GO, prezentuje się następująco:

 1. Tomb Raider (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,1/10, IMDB: 6,3/10
 2. Shindisi (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: wojenny, kraj pochodzenia: Gruzja
  • Filmweb: 7/10, IMDB: 8,9/10
 3. 30 srebrników / 30 Coins (2020) [odcinek S01E07] [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Filmweb: 6,2/10, IMDB: 7,1/10
 4. Dzikus / Savage (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Nowa Zelandia
  • Filmweb: 5,5/10, IMDB: 6,9/10
 5. Kuessipan (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Kanada
  • Filmweb: 6,6/10, IMDB: 7,3/10
 6. Sprzymierzeni / Allied (2016) [+ audio, + napisy] – gatunek: wojenny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,8/10, IMDB: 7,1/10
 7. Tiger (2021) [odcinek S01E01] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • IMDB: 7,8/10

Co warto obejrzeć z powyższej listy?

HBO GO Tomb Raider

„Tomb Raider” to film opowiadający o przygodach kultowej Lary Croft. Tym razem 21-letnia kobieta udaje się w ekspedycję, aby odnaleźć swojego ojca na tajemniczej wyspie w Japonii. Mężczyzna zniknął bez śladu, gdy Lara miała ledwie kilkanaście lat. Wyprawa szybko okazuje się niezwykle niebezpieczna, a bohaterka wpada w tarapaty. W rolach głównych Alicia Vikander, Dominic West i Walton Goggins.

HBO GO Sprzymierzeni

„Sprzymierzeni” to melodramat, którego akcja rozgrywa się w 1942 roku. Pewnego razu Max Vatan, oficer wywiadu, poznaje Marianne Beausejour – działaczkę francuskiego Ruchu Oporu. Z czasem oboje zakochują się w sobie, mimo trwającej wojny i niezwykle niebezpiecznej misji, w której uczestniczy kobieta. W rolach głównych Brad Pitt, Marion Cotillard i August Diehl.

Zobacz także: Aktualizacja biblioteki Netflixa z trzech ostatnich dni. W serwisie dodano aż 10 kapitalnych nowości!

To by było na tyle, jeśli chodzi o dodane nowości. Nie ma ich dużo, ale wszystko wskazuje na to, że pod względem objętościowym nadchodzące dni będą nieco ciekawsze. Przechodząc dalej, warto też wspomnieć, że wczoraj platformę opuścił następujący film:

 1. Kraina cudów / Wonder Park (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,2/10, IMDB: 5,8/10

Niewykluczone, że skasowana pozycja z czasem powróci na HBO GO, bo taka sytuacja miała już miejsce niejednokrotnie. W każdym razie – koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.