Fantastyczna trójka Android.com.pl: Aplikacje na Android Wear

Aplikacje

androidwearapksft

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Androidowe zegarki cieszą się co raz to większą rzeszą użytkowników, również w Polsce, głównie za sprawą rozpoczęcia sprzedaży Motoroli Moto 360 i LG G Watcha R w sieci Play. Sam z Android Wear mam styczność praktycznie od dnia jego światowej premiery, co daje mi spore pole do popisu jeśli chodzi o znajomość jego funkcji, a także dostępnych aplikacji. Zebrałem trzy najbardziej warte Waszej uwagi.

 

 

Wear Mini Launcher

 

wearminilauncher

 

Popularność u użytkowników zdobył przede wszystkim jako szybki sposób na uruchamianie aplikacji zainstalowanych na zegarku. Ja cenię go za coś innego – menu szybkich ustawień, z którego poziomu możemy m.in. włączyć/wyłączyć WiFi oraz Hotspot, zmienić jakość ekranu zegarka i wysłać do telefonu sygnał ułatwiający jego odnalezienie. Oczywiście szybki dostęp do aplikacji dla większości jest tu najważniejszy, jednak dla mnie nie pełni aż tak ważnej roli.

 

Pobierz Wear Mini Launcher za darmo ze Sklepu Play!

 

 

Facer

 

Screenshot (Feb 12, 2015 9-23-44 AM)

 

W aktualizacji do Lollipop Android Wear zyskał niezwykle wyczekiwane API dla tarcz zegara. Dzięki niemu deweloperzy tworzący aplikacje na Androida mogą też spróbować swoich sił w zegarkowym świecie. A co ze zwykłymi użytkownikami, którzy mają ciekawy pomysł, ale nie koniecznie znają się na programowaniu? Z pomocą przychodzi aplikacja Facer. W dużym skrócie ułatwia ona tworzenie własnych tarcz i pozwala na natychmiastowe wgranie ich na zegarek. Gdyby się nieco zagłębić w możliwości tego programu byłbym zmuszony napisać książkę. To świetne narzędzie nie tylko dla kreatywnych osób – zwykli śmiertelnicy mogą skorzystać z gotowych motywów, które, znajdziecie m.in. tutaj.

 

Kup Facer za 4,51 zł w Sklepie Play!

 

 

Wear Internet Browser

 

internetbrowser

 

Przeglądarka internetowa to jedna z podstawowych aplikacji na smartfonach, nie dziwi zatem fakt, że takowa pojawiła się również na zegarki z Androidem Wear. Może nie jest to najwygodniejsza rzecz na świecie, ale świetnie spełnia swoje zadanie. Jednym z jej najlepszych zastosowań jest dyskretne przeglądanie Sieci podczas nudnego spotkania lub… lekcji. Jeśli nadal siedzicie w szkolnej ławce tę aplikację musicie mieć! A, i spokojnie, jest ma wbudowaną klawiaturę.

 

Pobierz Wear Internet Browser za darmo ze Sklepu Play!

 


Używacie którejś z powyższych aplikacji? A może w zestawieniu zabrakło Waszego ulubionego programu? Dajcie znać poniżej!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x