heartsync

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Witam Was w kolejnej odsłonie “Aplikacji tygodnia”. Początek nowego roku jest dobrym okresem, aby zabrać się za samego siebie. Wiele osób decyduje się na chodzenie na siłownie, praktykowanie porannych przebieżek, czy grę w tenisa na krytych kortach. W moim przypadku aktywne rozpoczęcie 2015 roku związane jest z ciekawą aplikacją dla zegarków z Android Wear – HeartSync.

 

heartsync2

 

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że bez wspomnianego przed chwilą zegarka nie ma co pobierać tej aplikacji, jeśli jednak jesteście w posiadania takiego urządzenia, to opisywany program może Wam się bardzo spodobać. HeartSync robi to, czego prawdopodobnie zapomniało Google tworząc Fit – automatycznie sprawdza puls użytkownika, a uzyskane wyniki synchronizuje właśnie z platformą fitness wyszukiwarkowego giganta. W darmowej wersji wykonuje to raz dziennie. Po wsparciu autora równowartością 3,59 zł nasze tętno może być sprawdzane nawet co 5 minut.

 

heartsync360

 

Po pojedynczej konfiguracji właściwie możemy zapomnieć o tej aplikacji. Mamy możliwość wymuszenia pomiaru z poziomu telefonu i zegarka, a także historię wszystkich wyników. Osobiście długo szukałem aplikacji działającej w taki sposób. Dziwi fakt, że samo Google nie zaimplementowało podobnego rozwiązania do Fit. Jeśli posiadacie zegarek z Android Wear koniecznie wypróbujcie HeartSync.

 

Pobierz HeartSync z Google Play!
    Daniel Marcinkowski