ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Fantastyczna trójka Android.com.pl: Gry Sportowe

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Artykuły
grysport

Witam serdecznie i mam nadzieję, że odejdziecie na chwilę od stołu, aby sprawdzić jaką trójkę gier przygotowałem w tym tygodniu. Chciałbym zaznaczyć, że w kolejnych wydaniach nie przedstawiam najlepszych gier z danej kategorii, bo takich po prostu nie ma. Każdy lubi co innego, a ludzkie gusta mogą się znacznie różnić. Dziś pod lupę wezmę tytuły z jakże obszernej kategorii gier sportowych, zapraszam!

Fifa

fifa-14

Gry z serii Fifa to prawdziwy klasyk. Na urządzeniach mobilnych są całkiem realnym odzwierciedleniem prawdziwej piłki nożnej. Mimo kilku wad to wciąż wspaniałe tytuły. Fifa podobnie jak inne futbolowe tytuły ze Sklepu Play borykają się z problemem mikropłatności. Grę można pobrać za darmo i wszystko wydaje się być doskonałe aż do momentu gdy zaczniemy się bawić. Niestety, nasz rozwój ogranicza energia, która odnawia się z czasem. Jeśli chcemy grać własnym tempem musimy zapłacić co może zniechęcać do gry.

download-fifa-14-for-android

Wady zostawiliśmy za sobą i czas teraz na zalety. Fifa to przede wszystkim doskonałe oddanie futbolu na mobilnych urządzeniach. Sporo taktycznych możliwości, a także naturalne zachowanie przeciwników pozwala wczuć się w ten sport. Mnogość drużyn i rozgrywania autentycznych spotkań to także duży plus dla gracza. Realizmu dodaje komentarz oraz cała otoczka audio, które stoją na wysokim poziomie.

fifa-14-20-700x525

Fifa to znakomita seria także na urządzeniach z Androidem. Posiada wiele cech, które sprawiają, że jest to najlepsza obecnie symulacja piłki nożnej.

Pobierz Fifę 15 ze Sklepu Play!

True Skate

True_Skate_review_1600

Teraz coś z całkiem innej beczki. True Skate to symulator jazdy na deskorolce, który w Sklepie Play bije rekordy popularności. Dzieje się to nie bez przyczyny, bo gra jest naprawdę doskonale zrealizowana.

True-Skate1

Czeka tu na nas doskonale oddana fizyka i ładna, trójwymiarowa grafika. Kierujemy deskorolką, która zachowuje się bardzo naturalnie i poddaje się naszym gestom. Wszystko jest bardzo intuicyjne, ale potrzeba nieco wprawy, żeby robić spektakularne ewolucje. Grając, wykonujemy określone misje, a także jeździmy po dowolnych dostępnych trasach. Opcji jest tutaj co niemiara i na pewno nie będziemy się nudzić.

True-Skate-iOS

True Skate to najlepsza deskorolkowa symulacja, którą można pobrać za ponad 6 złotych. Według mnie to dobra cena jak za tak fenomenalny tytuł, polecam.

Pobierz True Skate ze Sklepu Play! 

Snowboard Party

maxresdefault

Pora na coś najbardziej na czasie czyli związanego z obecną porą roku. Za oknem pogoda raczej jesienno-wiosenna więc fani sportów zimowych nie mają lekko. Snowboard Party to lekka i przyjemna gra dla fanów deski i białego szaleństwa.

snowboard-party-1024x579

Wcielamy się tutaj w sportowca, którego celem są różnorakie snowboardowe wyzwania. Jest ich kilkadziesiąt więc na pewno nie będziemy się nudzić. Do naszej dyspozycji twórcy oddali kilka ciekawych trybów gry oraz wiele możliwości rozwoju. Możemy samodzielnie dostosować odpowiadające nam sterowanie oraz łączyć ewolucje w skomplikowane kombinacje. Wszystko okraszone przyjemną dla oka trójwymiarową grafiką.

snowboard-party-android-5

Snowboard Party to świetna gra w sam raz na zimowe wieczory. Stosować w dużych dawkach w wolnym czasie, polecam.

Pobierz Snowboard Party ze Sklepu Play!

 
Czekam na propozycje kolejnych kategorii i życzę wspaniałego czasu spędzonego z bliskimi. Wesołych Świąt!

Sprawdź najnowsze wpisy