naglowek

 

Tak wyjątkowy czas w roku jest tylko jeden – święta. Dzisiejszego wieczoru wszyscy zbiorą się w rodzinnym gronie, aby świętować Boże Narodzenie. Specjalnie na tę okazję postanowiłem przygotować dla Was nieco odmienną “Fantastyczną trójkę”, która będzie skupiona wśród aplikacji związanych rzecz jasna z Narodzinami Pańskimi.

 

 

Przepisy.pl

 

przepisy

 

Za pewne u większości z Was wszystkie dwanaście potraw już czeka na wigilijnym stole, ale jeśli macie zamiar jeszcze coś przyrządzić, to może się Wam przydać aplikacja Przepisy.pl. Jest to zbiór różnorakich przepisów przygotowany przez profesjonalnych kucharzy, jak i użytkowników owego serwisu. Każda potrawa została opatrzona opisem z wymaganymi składnikami, a także wskazówkami przygotowania krok po kroku. Jeśli brak Wam pomysłu możecie skorzystać z propozycji na dany dzień, które wyświetlane są zaraz po uruchomieniu programu.

 

Pobierz Przepisy.pl za darmo ze Sklepu Play!

 

 

NajNaj Życzenia

 

najnaj

 

Wśród wielu osób powszechne stało się wysyłanie SMS-ów z życzeniami świątecznymi. Osobiście nie należę do zwolenników takiego zachowania, no ale z fenomenami ciężko walczyć. Jeśli chętnie wysyłacie tego typu wiadomości, ale nie koniecznie macie na nie kreatywne pomysły, to warto wypróbować aplikację NajNaj Życzenia. W tym miejscu właściwie mógłbym zakończyć opis tej apki, ponieważ jej jedyna funkcja to… kopiowanie życzeń. Poza Bożym Narodzeniem aplikacji możemy użyć na wiele innych okazji, jak np. urodziny, imieniny, walentynki etc.

 

Pobierz NajNaj Życzenia za darmo ze Sklepu Play!

 

 

Google Santa Tracker

 

santatracker

 

Ostatnia aplikacja może przypaść do gustu szczególnie najmłodszym, jest to Santa Tracker od Google. Jak można wywnioskować po nazwy aplikacja w głównej mierze służy ona do śledzenia Świętego Mikołaja. W prosty sposób możemy sprawdzić nad jakim miejscem znajdują się aktualnie sanie ubranego na czerwono brodacza. Poza tym aplikacja wypchana jest po brzegi mini-grami, które umilą milusińskim czekanie na prezenty.

 

Pobierz Google Santa Tracker za darmo ze Sklepu Play!

 

 

Jeszcze raz wesołych świąt!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski