mmorpg

Dzisiaj coś dla miłośników spędzania długich godzin przy rozwoju swojej wirtualnej postaci. Fani World of Warcraft czy innych podobnych gier mogą grać non stop w to, co lubią najbardziej czyli produkcje MMO. Zapraszam do zapoznania się z trzema najlepszymi moim zdaniem tytułami tego typu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Order & Chaos Online

order-and-chaos-online-recenzja_1743c

Chyba ten tytuł w tym miejscu nie jest dla nikogo żadnym zaskoczeniem. Order & Chaos Online to najbardziej rozbudowane i najlepsze MMORPG na Androida. Opinie o grach Gameloftu są bardzo różne, ale w tym przypadku naprawdę nie ma na co narzekać. To przede wszystkim świetna produkcja, która wygląda bardzo dobrze. Tak jak w innych grach MMO dostajemy do wyboru kilka klas, w tym przypadku jest ich pięć. Następnie dostosowujemy wygląd i podstawowe umiejętności naszego bohatera.

unnamed

Levelowanie zostało zrobione bardzo dobrze z masą różnorodnych zadań możliwych do wykonania w dużym i ładnym świecie. Graficznie to najwyższa półka wśród gier MMO co widać na każdym kroku. Oczywiście dostajemy też tryb PVP, który działa poprawnie i nie powinno być z nim żadnych problemów. Jedyną bolączką tytułu mogą być mikropłatności, ale są one dostępne w każdej dzisiejszej produkcji więc nie zwracałem na nie specjalnej uwagi.

order-and-chaos-online-trailer_1740u

Order & Chaos Online to pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się gracza MMO. Świetnie zrealizowana i bezkonkurencyjna, polecam.

Pobierz Order & Chaos Online ze Sklepu Play!

Arcane Legends

sorcerer

Gra niegdyś recenzowana, która nie straciła nic ze swojej świetności. Arcane Legends to wciąż bardzo dobry tytuł wyróżniający się kilkoma cechami. Po pierwsze, tryb rozgrywki przypomina nieco hack’n’slasha co jest jak najbardziej pozytywną cechą. Naszą postać widzimy z pewnego oddalenia i wykonujemy określone sekwencje ataków przypisane do konkretnych przycisków.

original-088cd37c3b

Rozwijanie postaci wygląda standardowo, do dyspozycji mamy jedynie 3 klasy, ale można sobie stworzyć unikalną postać korzystając ze skórek. Na święta i inne podobne eventy producent udostępnia specjalne, okolicznościowe części ekwipunku, czy nowych towarzyszy. To również jedna z unikalnych cech gry, bo nasze zwierzaki zbieramy podobnie jak pokemony kupując jaja, z których nie wiemy co się wykluje. Gra się bardzo przyjemnie przedzierając się przez hordy wrogów, zabijając bossów czy szukając ukrytych skarbów.

ArcaneLegends-1

Arcane Legends to tytuł nieco inny niż Order & Chaos i wybrać go powinny osoby szukające hack’n’slasha z elementami rozwoju postaci. Prywatnie to mój ulubiony tytuł MMO i mogę go szczerze wszystkim polecić.

Pobierz Arcane Legends ze Sklepu Play!

Warspear Online

warspear_online_3.0

Wreszcie coś dla maniaków. Oto tytuł, przy którym można spędzić setki godzin nie odrywając się od największego chyba w grach MMO świata. Warspear Online posiada charakterystyczną staroszkolną grafikę, która bez wątpienia ma swój urok i potrafi zauroczyć. Podobnie jest ze światem gry mającym bogatą historię i tradycję. Wybieramy z pośród 4 ras i 3 klas do każdej z nich. Daje nam to 12 różnych opcji postaci różniących się od siebie dostępnym wyposażeniem oraz umiejętnościami.

SC20120407-183654

 Levelowanie odbywa się na kilku mapach o ogromnych rozmiarach, a ich przejście wzdłuż i wszerz zajmuje sporo czasu. Ostatnio doczekaliśmy się dodatku „Mysteries of Ayvondil”, który przynosi nowy świat dla najbardziej zaawansowanych graczy. Oczywiście mamy też okresowe eventy np. na Halloween dostaliśmy specjalną mapę gdzie można było się zaopatrzyć w konkretne, unikalne przedmioty.

Warspear_online-_Ayvondil

Warspear Online to coś dla ceniących klasykę i wielki rozbudowany świat. Od strony technicznej nie można tej grze również nic zarzucić, doskonały zabijacz czasu.

Pobierz Warspear Online ze Sklepu Play!

 

Apeluję o podsyłanie propozycji kategorii kolejnych gier do następnego wydania. Czekam na komentarze i opinie pod artykułem, dziękuję za uwagę i do kolejnego czwartku!
Dawid Przewoźnik