ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Amazon Prime Video

Środowa aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – co nowego na platformie?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Platforma ma w swojej ofercie naprawdę wiele interesujących filmów i wciągających seriali. Nie jest tajemnicą, że w celu utrzymania zainteresowania aktualnych użytkowników oraz przyciągania nowych twarzy, serwis musi regularnie aktualizować zawartość swojej biblioteki. Zwykle w Amazon Prime Video lądują nowości, ale czasami też zdarza się, że platforma usuwa tytuły, których licencji nie opłaca się przedłużać – z najróżniejszych powodów. Na szczęście dziś mamy do czynienia z pierwszą sytuacją, bo w serwisie pojawiła się garść nowych pozycji. Z ich pełnym zestawieniem jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – środa, kwiecień 2020

Amazon Prime Video

Użytkownicy Amazon Prime Video nie mogą narzekać na nudę spowodowaną brakiem regularnie dodawanych nowości, bo na platformie niemal codziennie pojawia się coś nowego. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo dodano garść tytułów. Z pewnością jesteście tu po konkretne informacje, więc nie będę przedłużać – ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • Bejsbolista Buddy (2002) [+ audio] – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Kanada
  • Czas zguby (2005) – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Indie
  • Gori Tere Pyaar Mein (2013) – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Indie
  • Madha (2020) – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Indie
  • Niepoczytalna (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Orzeszek (2004) [+ audio] – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Trawka (2005) [102 odcinki – 8 sezonów] [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Ungli (2014) – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Indie

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Huawei P30 Pro i OnePlus 7T, Microsoft Surface Laptop 3 i więcej w bardzo dobrych cenach!

Powyższe zestawienie zawiera dokładnie osiem produkcji, co jak na jeden dzień jest całkiem dobrym wynikiem. Na szczególne uznanie zasługuje serial „Trawka” z 2005 roku, który z czasem zebrał naprawdę wiele fenomenalnych ocen. Opowiada on o kobiecie, która po utracie męża podjęła się nowej pracy – sprzedaży marihuany. Jak nie trudno się domyślić, tego typu przedsięwzięcie wiąże się z ogromnym ryzykiem. Wracając jednak do samej aktualizacji biblioteki Amazon Prime Video – pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że zaktualizowano także tłumaczenia dwóch poniższych tytułów:

  • Bob the Builder (2015) [+ 25 audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Strażak Sam (1987) [+ 10 audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Wielka Brytania

To by było na tyle w dzisiejszej aktualizacji biblioteki Amazon Prime Video. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy