Każdego dnia w sklepach pojawiają się interesujące promocje. W tej serii te najlepsze zbieram dla Was ja, abyście Wy nie musieli tego robić. Dziś warto się szczególnie przyjrzeć przecenom na 55-calowy telewizor Philipsa, aparat SONY Alpha ILCE-7M2 oraz kilku innym produktom. Nie ma co przedłużać – przejdźmy do sedna!

55-calowy telewizor Philips 55PUS6754/12 poniżej 2000 zł z wysyłką

Jeśli szukacie taniego telewizora o całkiem sporych wymiarach, to być może właśnie znaleźliście odpowiedni model. 55-calowy telewizor Philipsa (wariant 55PUS6754/12) został bowiem bardzo fajnie przeceniony, dzięki czemu można go aktualnie kupić za mniej niż 2000 zł – i to z wysyłką. Aby dokonać zakupu, przejdźcie do linku poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych RTV EURO AGD. Zainteresowani mogą także kupić ten telewizor nawet w 30 ratach 0%. Warto też wspomnieć, że sklep RTV EURO AGD gwarantuje dostawę przed świętami.

Aparat Sony Alpha ILCE-7M2 Body poniżej 3500 zł z wysyłką

Sony robi świetne aparaty. Aktualnie model Alpha ILCE-7M2 można dorwać w jednym z elektromarketów w bardzo ciekawej cenie. Aby dokonać zakupu, przejdźcie do sklepu, do którego link znajdziecie poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych Media Markt. Zainteresowani mogą także kupić ten aparat nawet w 50 ratach 0%. Warto też wspomnieć, że sklep Media Markt gwarantuje dostawę przed świętami.

Słuchawki Bluetooth SENNHEISER HD 4,50R BTNC poniżej 430 zł z wysyłką

Sennheiser to bardzo ceniona firma, która ma na koncie wiele udanych modeli słuchawek. Dziś przeceniono bezprzewodowy model HD 4,50R BRNC – na niecałe 430 zł z wysyłką. Aby dokonać zakupu, przejdźcie do sklepu poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych Media Markt. Zainteresowani mogą także kupić te słuchawki nawet w 42 ratach 0%. Warto też wspomnieć, że sklep Media Markt gwarantuje dostawę przed świętami.

55-calowy telewizor LG OLED55B9 OLED Smart TV poniżej 4600 zł z wysyłką

Kolejny telewizor w dzisiejszym zestawieniu i co ciekawe, też 55-calowy. Tym razem mowa o modelu OLED55B9 od LG z rozdzielczością 4K i Smart TV. Aby dokonać zakupu, przejdźcie do sklepu poniżej.

Dostawa jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach NEONET.

Słuchawki RAZER Nari Essential poniżej 300 zł z wysyłką

Słuchawki RAZER Nari Essential zwykle kosztują około 400 zł. jednak teraz można je kupić aż o 100 zł taniej. Aby dokonać zakupu, przejdźcie do sklepu poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych Media Expert. Zainteresowani mogą także kupić te słuchawki nawet w 11 ratach 0%. Warto też wspomnieć, że sklep Media Expert gwarantuje dostawę przed świętami.

Zobacz także: [Promocje dnia] iPhone XR, Redmi Note 8 Pro, 16 GB pamięci RAM i więcej

To by było na tyle jeśli chodzi o dzisiejsze zestawienie promocji. Dajcie znać w komentarzach, czy jakiś produkt przyciągnął Waszą uwagę!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.