oferta na karte orange play plus t-mobile najlepsza porownanie

Porównanie ofert na kartę do 30 złotych – Orange, Play, Plus i T-Mobile [19.05]

Artykuły

Po zakończeniu, a raczej zawieszeniu cyklu zestawień najlepszych smartfonów do X złotych, zapowiedziałem odświeżenie innej serii. Tym sposobem wracamy do porównań ofert operatorów. Na sam początek sprawdzimy najlepsze oferty na kartę Wielkiej Czwórki, czyli oczywiście tytułowych Orange, Play, Plus i T-Mobile. Jeśli dobrze pamiętacie zeszłoroczny cykl, to założenia się nie zmieniają. Jednak w ramach formalności zaznaczę, że szukamy ofert do 30 złotych i w grę nie wchodzą żadne mixy lub inne formy przywiązania do jednej firmy. Tym bardziej nie interesują nas zestawy z urządzeniami mobilnymi. Po prostu szukamy karty SIM, której możliwości możemy ewentualnie rozszerzyć przez przenoszenie numery.

Najlepsza oferta na kartę do 30 złotych

Oferta na kartę w Orange

orange oferta na karte logo

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Orange nie ma w swojej ofercie żadnej propozycji za 30 złotych. Najbliższa tej kwocie, która zarazem nie przekracza założonego budżetu to promocja za 25 złotych miesięcznie, która sprowadza się do:

 • rozmów i SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci
 • 15 GB pakietu internetowego
  • w tym 2,09 GB w UE

To, co ma wyróżniać Orange, to rosnący pakiet internetowy. Wraz z kolejnym miesiącem i cyklicznym odnawianiem pakietu dostajemy dodatkowy 1 GB, co doskonale obrazuje następująca grafika:

oferta na karte w orange

 

Oferta na kartę w Play

play, darmowe minuty play, darmowe sms-y play, promocje play

Fioletowy operator przygotował ofertę Solo L za 30 złotych, w ramach której otrzymujemy:

 • nielimitowane rozmowy i SMS-y
 • internet bez limitu GB
  • do 15 GB z pełną prędkością
 • roaming UE:
  • 100 min
  • 50 sms
  • 500 MB

Analogiczna oferta jest też dostępna dla rodzin, ale wtedy kosztuje 25 złotych za osobę.

 

Oferta na kartę w Plus

plus logo operator

Plus niespecjalnie zmienił swoją ofertę w stosunku do tego, co jeszcze miało miejsce rok temu. Dlatego za 25 złotych otrzymujemy:

 • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y
 • 10 GB pakietu internetowego

Jednak należy pamiętać o tym, że Plus dostosowuje pakiet internetowy do wielkości doładowania konta. Też nie wszystkie aplikacje muszą nam uszczuplać zapasy Internetu. W tym wypadku należy pamiętać o tej tabeli:

plus oferta na karte

GigaBank odnosi się do tego, że niewykorzystane GB nie przepadają. Jedynie trzeba pamiętać, aby doładować konto przed upływem wartości bonusu. Zainteresowani też mogą liczyć na pierwsze 3 miesiące za darmo.

 

Oferta na kartę w T-Mobile

Operator, kryjący się pod barwą magenta, ma zdecydowanie najprostszą ofertę, co też jednoznacznie doceniam, bo jest po prostu czytelnie i bez żadnych kruczków. Nasze założenia spełnia promocja za 30 złotych, na którą składa się:

 • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y
 • 10 GB pakietu internetowego
  • video bez limitu w: YouTube, Netflix, TVP VOD, Stream TVP, TVP Sport HD, Player, VOD.pl, VEVO, WP Pilot, Filmy Google Play, Prime Video, CHILI, Wyborcza.pl

Zobacz też: Microsoft Edge na Chromium to świetna informacja dla Chrome.

Na koniec warto pamiętać, że moje zestawienie bazuje na tym, co oferuje dany operator na swoich stronach internetowych. Wszelkie ukryte promocje, o których wiedzą wyłącznie pracownicy, siłą rzeczy pomijam. Dlatego dajcie znać, co sądzicie o tych ofertach? Zdecydujecie się na jedną z nich?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x