Aż 18 GB Internetu za darmo w Play! Tidal i Showmax w prezencie

Kamil Lewicki Artykuły 2018-02-16

Play wystartował z atrakcyjną ofertą dla właścicieli kart pre-paid. Operator prezentuje pokaźny pakiet internetowy, platformę muzyczną Tidal oraz mnóstwo filmów i seriali od Showmax. Jak to działa i jak włączyć?

6 * 3 = 18 GB darmowego Internetu w trzy miesiące

Posiadacz taryfy Play na Kartę już teraz mogą zalogować się na swoje aplikacje Play24 na smartfonach z Androidem oraz iOS i skorzystać z promocji na darmowy Internet. Co miesiąc bez żadnych dodatkowych kosztów Play prezentuje 6 GB Internetu. Aby to zrobić, należy uruchomić aplikację, przejść do zakładki Pakiety i usługi, następnie Internet i wybrać Internet w prezencie. 

Jeśli jednak nie chcemy tak dużo darmowego Internetu bądź nie chcemy korzystać z mobilnej aplikacji to za pomocą kodu *111*870*1# możemy aktywować miesięczny bonus w postaci 3 GB. Ta opcja również ważna jest przez trzy miesiące.

Promocja obowiązuje od 16 lutego do 16 maja 2018 roku. Z pakietów można natomiast korzystać do 19 maja. W promocji mogą brać udział użytkownicy ofert: Play na Kartę odNOWA, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, RBM Energy na kartę, Internet na Kartę i Play Internet na Kartę.

Warto zapoznać się z pełnym regulaminem promocji.

Tidal i Showmax w prezencie

Jakby tego było mało, Play chce dodatkowo zachęcić użytkowników do wypróbowania dwóch usług. Tidal jest platformą muzyczną. Za jej pomocą streamujemy ulubione kawałki z Sieci. Powiedzmy sobie wprost – jest to konkurencja dla Spotify, Deezer czy Apple Music.

Promocja ta również jest skierowana dla użytkowników ofert pre-paid. Ważna od 16 lutego do 16 maja 2018 roku. Aktywacja przebiega bardzo prosto. Wystarczy pobrać aplikację Tidal na smartfona, a następnie kliknąć wypróbuj.

Showmax natomiast działa przez 3 miesiące od momentu aktywacji. Aby to zrobić, należy wejść na stronę showmax.com, a następnie wybrać promocję Play i postępować zgodnie z instrukcją.

Warto pamiętać, że o ile po 16 maja nasz pakiet internetowy zostanie po prostu wyłączony, tak bezpłatna subskrypcja na Tidal oraz Showmax zmieni się na płatną. Warto zwrócić na to uwagę już teraz i za pamięci wyłączyć automatyczne przedłużenie, jeśli chcecie na razie tylko przetestować możliwości wyżej wspomnianych platform.

Wyłączenie przedłużenia subskrypcji w przypadku Tidal możemy wykonać za pomocą SMS wysyłając pod numer 806 wiadomość o treści STOP.

W przypadku Showmax możemy to zrobić wysyłając SMS o treści STOP SHOWMAX_SVOD_PREPAID pod numer 6001.

źródło: Play • Marucins

  Jak najdalej od tych obdartusów.

  Popisali się co do dodatkowych kosztów przy roamingu.

 • Luk Knysza

  Trzeba podawać maila w aplikacji

 • Michał

  A abonament dalej w czarnej d. Chyba czas przenieść się na prepaid.

 • Adrian Celej

  Zastanawiam się, jak bardzo komuś musi zależeć na wypromowaniu Showmaxa. Wykupiłem tam niedawno subskrypcję dla jednego serialu (pewnie wszyscy wiedzą o jaki chodzi) i jestem zawiedziony, tam prawie nic nie ma!

  • VikingsAreComing

   Nie no jest tam sporo rzeczy… które od kilku lat w TV lecą normalnie 😉

 • Hijinx

  I co z tego, że jest 18GB skoro w tym dziadowskim Play Internet praktycznie nie działa.

  • Maxik

   Masz, że się wypowiadasz? Ja akurat mam numer w Play i z internetem miałem tylko raz problem bo mieli awarię 🙂 Internet jest bardzo szybki.

   • VikingsAreComing

    Też nie mam problemu z netem, zasięg bardzo dobry, praktycznie cały czas LTE albo nawet LTE+

   • MudzineK

    Mam, środek miasta LTE wszystkie kreski i prędkość 3mb…
    Budynek obok środka, już tylko 1 kreska, 1,83m i pingi…
    Pani w salonie 3 lata temu powiedziała, że ktoś się bawi i zagłusza.(do tej pory nic nie zrobili)
    Kiedyś było H+ od T-Mobile 24 mb w roamingu, ale ucięli do 3.

   • Jacek

    ja mialem, 7 lat. Z radoscia zrezygnowalem 4 miesiace temu. Wiesz jaka to roznica, ze jedziesz pociagiem i po prostu masz internet i nawet yt mozesz ogladac? W Playu mi przelaczal sie na 2G nawet w centrum Trojmiasta. To kupa nie siec

  • 0001

   U mnie internet działa bardzo bardzo dobrze więc nie narzekam. 30 grudnia ubiegłego roku nawet Zwiększyli zasięg bo miałem dwie kreski teraz mam full więc modernizują i dobrze

  • grzybiarz91

   Ja też nie mam problemu z internetem, w zasadzie cały czas mam pełny zasięg LTE i to bez B20, którego moje Xiaomi nie obsługuje. Ostatnio testowałem prędkości i miałem ok. 90Mb/s download, co dla mnie jest super wynikiem.

 • W jednym miejscu jest 19 maja, a w innym 16sty 🙂
  Dużo ludzi ucieka z Play to robią co mogą. Ps To Tidal jeszcze żyje? 😀 ciekawe jak długo 😀

  • Maxik

   TIDAL to syf 😀 Mam za free w Play, a jednak wolę zapłacić te 19,99 zł i mieć dużo lepsze Spotify 🙂

  • Karls

   Ucieka? Możesz podać jakieś źródło? Według danych na 3 kwartał 2017 roku P4 przeskoczyło już Orange i z liczbą 14,889mln aktywnych kart jest na pozycji lidera. To właśnie Pomarańczowy zalicza największą ucieczkę klientów o ostatnim czasie. Względem 3Q2016 stracił ponad 2mln kart. To koło 12% bazy.x