ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aż 18 GB Internetu za darmo w Play! Tidal i Showmax w prezencie

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Artykuły

Play wystartował z atrakcyjną ofertą dla właścicieli kart pre-paid. Operator prezentuje pokaźny pakiet internetowy, platformę muzyczną Tidal oraz mnóstwo filmów i seriali od Showmax. Jak to działa i jak włączyć?

6 * 3 = 18 GB darmowego Internetu w trzy miesiące

Posiadacz taryfy Play na Kartę już teraz mogą zalogować się na swoje aplikacje Play24 na smartfonach z Androidem oraz iOS i skorzystać z promocji na darmowy Internet. Co miesiąc bez żadnych dodatkowych kosztów Play prezentuje 6 GB Internetu. Aby to zrobić, należy uruchomić aplikację, przejść do zakładki Pakiety i usługi, następnie Internet i wybrać Internet w prezencie. 

Jeśli jednak nie chcemy tak dużo darmowego Internetu bądź nie chcemy korzystać z mobilnej aplikacji to za pomocą kodu *111*870*1# możemy aktywować miesięczny bonus w postaci 3 GB. Ta opcja również ważna jest przez trzy miesiące.

Promocja obowiązuje od 16 lutego do 16 maja 2018 roku. Z pakietów można natomiast korzystać do 19 maja. W promocji mogą brać udział użytkownicy ofert: Play na Kartę odNOWA, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, RBM Energy na kartę, Internet na Kartę i Play Internet na Kartę.

Warto zapoznać się z pełnym regulaminem promocji.

Tidal i Showmax w prezencie

Jakby tego było mało, Play chce dodatkowo zachęcić użytkowników do wypróbowania dwóch usług. Tidal jest platformą muzyczną. Za jej pomocą streamujemy ulubione kawałki z Sieci. Powiedzmy sobie wprost – jest to konkurencja dla Spotify, Deezer czy Apple Music.

Promocja ta również jest skierowana dla użytkowników ofert pre-paid. Ważna od 16 lutego do 16 maja 2018 roku. Aktywacja przebiega bardzo prosto. Wystarczy pobrać aplikację Tidal na smartfona, a następnie kliknąć wypróbuj.

Showmax natomiast działa przez 3 miesiące od momentu aktywacji. Aby to zrobić, należy wejść na stronę showmax.com, a następnie wybrać promocję Play i postępować zgodnie z instrukcją.

Warto pamiętać, że o ile po 16 maja nasz pakiet internetowy zostanie po prostu wyłączony, tak bezpłatna subskrypcja na Tidal oraz Showmax zmieni się na płatną. Warto zwrócić na to uwagę już teraz i za pamięci wyłączyć automatyczne przedłużenie, jeśli chcecie na razie tylko przetestować możliwości wyżej wspomnianych platform.

Wyłączenie przedłużenia subskrypcji w przypadku Tidal możemy wykonać za pomocą SMS wysyłając pod numer 806 wiadomość o treści STOP.

W przypadku Showmax możemy to zrobić wysyłając SMS o treści STOP SHOWMAX_SVOD_PREPAID pod numer 6001.

źródło: Play

Sprawdź najnowsze wpisy