[Film] Simsy w nowym wydaniu nadchodzą na Androida i iOS

Łukasz Pająk Aplikacje 2017-05-11

Seria The Sims, która w ogóle nigdy miała nie powstać, dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Jest to ewidentnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek gier wideo na świecie. Mimo wszystko w przypadku urządzeń mobilnych ciężko powiedzieć to samo. Pierwsze wydania były bardzo irytujące, inne niegrywalne, a reszta nastawiona wyłącznie na mikropłatności. Jednak Electronics Arts chce spróbować jeszcze raz, tym razem wydając The Sims Mobile.

Czym tak właściwie ma być ten tytuł? Podobno bazować ma na najpopularniejszej odsłonie serii, czyli The Sims 4 z dedykowanymi ulepszeniami. Będzie to darmowa gra, ale oczywiście dodatkowe elementy wewnątrz gry będzie można dokupić. Autorzy skupili się głównie na tym, żeby nasi prawdziwi przyjaciele mogli nimi być także w grze. Zobaczcie sami pierwszy trailer nadchodzącej gry:

Nie może zabraknąć tworzenia postaci czy też budowania domów. Czy tym razem uda się autorom ogłosić sukces? Z pewnością pokonanie poprzedników nie będzie trudne zważywszy, że nie spotkałem się nigdy z osobą, która miałaby o nich dobre opinie.

Jeśli The Sims Mobile nie będzie zbytnio nastawione na mikropłatności to bardzo możliwe, że to będzie sukces. Mimo wszystko poczekajmy do premiery, która tak naprawdę nie została konkretnie określona. Wiemy jedynie, że tytuł pojawi się zarówno na Androidzie jak i iOS.

 

źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x