LauncherPro Plus już dostępny

Michał Czwarnowski Michał Czwarnowski Aplikacje
launcherpro_plus_people_widget_screenshot1

Federico, programista doskonale znany w androidowym świecie za sprawą aplikacji LauncherPro, która zastępuje standardowy pulpit Androida, poinformował o udostępnieniu nowej, płatnej wersji swojego programu.

LauncherPro Plus posiada wiele usprawnień i widgetów wzorowanych na tych, które znajdziemy w nakładce SenseUI. Pełna lista widgetów, które pojawią się w następnych wersjach aplikacji:

  • Ludzie (People Widget) – Szybki dostęp do wszystkich lub tylko wybranych kontaktów (dostępny w obecnej wersji LauncherPro Plus).
  • Zakładki (Bookmarks Widget) – Widget z ulubionymi stronami internetowymi.
  • Przyjaciele (Friends Widget) – Wyświetla status znajomych na Facebooku i Twitterze.
  • Kalendarz (Calendar/Agenda Widget) – Kalendarz z możliwością przewijania w celu zmiany wyświetlanego miesiąca (tak jak w SenseUI), dodatkowo umożliwia wyświetlenie wybranego dnia z poziomu widgeta.
  • Wiadomości (Messaging) – Wyświetla listę wszystkich SMSów lub pozwala przewijać je pojedynczo. Posiada też ikonki do usuwania wiadomości, szybkiej odpowiedzi, itd.

Twórca programu obiecuje, że pozostałe widgety pojawią się w ciągu najbliższych tygodni. Ponadto, w przyszłości mają pojawiać się kolejne funkcje dostępne tylko dla użytkowników wersji Plus.

Aplikacja kosztuje 2,99$, a jej kupno możliwe jest tylko za pomocą serwisu PayPal po kliknięciu w link.

launcherpro_plus_people_widget_screenshot2
launcherpro_plus_people_widget_screenshot3

    

Źródło: http://www.launcherpro.com/

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy