Instalacja aplikacji z poziomu PC

1 minuta czytania
Komentarze
1

Dzięki nowej aplikacji twórców strony AppBrain.com możliwa stała się instalacja aplikacji z poziomu przeglądarki internetowej komputera stacjonarnego.

2

AppBrain.com to jedna z lepszych przeglądarek Marketu na PC. Spośród pozostałych stron tego typu wyróżnia ją zintegrowany program do zarządzania aplikacjami, synchronizujący się z kontem Google i wspomnianym portalem. Pozwala to na szybką instalację nowych programów, usuwanie ich, wygodną, prawie automatyczną aktualizację oraz działanie systemu rekomendacji.

Teraz jednak, twórcy strony stworzyli nowe narzędzie – „Fast Web Install”. Umożliwia ono błyskawiczne instalowanie aplikacji z poziomu komputera, już bez konieczności synchronizacji. Funkcjonalność tego programu doskonale ukazuje nam oficjalny film:

By uruchomić tą funkcję należy zarejestrować się na stronie AppBrain, zainstalować „Fast Web Install” oraz „AppBrain App Market”, zalogować się w nich i postępować wg wskazówek. Po tym  wystarczy już tylko wybrać sobie na stronie program, kliknąć na Install, zaakceptować, a po chwili aplikacja znajdzie się na naszym telefonie.

3

Niestety program ten może nie działać na niektórych modyfikowanych romach, aczkolwiek wg twórców strony, powinien on współpracować ze wszystkimi Androidami w wersjach 1.0-2.2.

Strona aplikacji na appbrain.com

Strona informacyjna

qrcode

Motyw