Android news.

Aplikacje

Na Androida Market jest już dostępna pierwsza, nieoficjalna, wirtualna klawiatura – A7 SMS. Niestety jest jeszcze trochę niedopracowana, na przykład nie działa na nowej wersji firmware – RC29 i RC30.
Oficjalna wirtualna klawiatura została zapowiedziana przez Google na pierwszy kwartał 2009 roku.

Pojawiły się dwie aplikacje, które pozwalają na korzystanie z istniejących serwisów. Pierwsza apliakcja wspomaga Facebook’a, a druga, WikiTap, pozwala na szybkie odnajdywanie i dzielenie się treściami multimedialnymi w Wikipedii.
Ponadto w ubiegłym tygodniu wystartowały takie aplikacje jak Loopt – bazujący na modelu społecznościowym, który pozwala lokalizować swoich znajomych, WeatherBug – podaje aktualną prognoze pogody na podstawie miejsca w którym znajduje się użytkownik, oraz Tap Tap – aplikację rozrywkową bazująca na pomyśle z Guitar Hero.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dyskusja o newsach na FORUM Android.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x