Nowy Gmail z kilkoma usprawnieniami już wkrótce

Aplikacje

gmail_logo
W ostatnich dniach do Sieci przedostała się nowa wersja aplikacji Gmail dla Androida, która najprawdopodobniej zostanie wprowadzona wraz z następną edycją Androida. Wnosi ona kilka interesujących usprawnień, które przez wielu były wyczekiwane już od jakiegoś czasu.

W nowym Gmailu uzyskamy możliwość szybkiego usuwania poszczególnych wiadomości w identyczny sposób, jak ma to miejsce obecnie z powiadomieniami – wystarczy jeden szybki gest w prawo, a dana wiadomość zostanie przeniesiona do kosza. Będziemy też mieli możliwość cofnięcia tej operacji, w razie, gdyby doszło do pomyłki.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Kolejnym zaprezentowanym usprawnieniem jest wsparcie dla gestu przybliżania dwoma palcami, w identyczny sposób, jak odbywa się to na przykład w przeglądarce internetowej.

{youtube}00xUH86sJV0{/youtube}

źródło: androidpolice.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x