Po pewnym opóźnieniu w Google Play pojawił się długo wyczekiwany tytuł od GameloftuWild Blood. Jest to pierwsza gra tego dewelopera, która wykorzystuje silnik Unreal Engine. Gra Wild Blood została zapowiedziana w sierpniu, a teraz bez większej zapowiedzi pojawił się w Sklepie Play.

W grze przeżyjemy historie sir Lancelota, tnąc i zabijając wszystko na swojej drodze. Mechanika gry przypomina takie tytuły jak God of War, Devil May Cry, czy Dante’s Inferno. Graficznie również jest „soczyście”. Jest to zdecydowanie jedna z najlepiej wyglądających gier na urządzenia mobilne. W Wild Blood zagramy na 10 różnorodnych poziomach walcząc z 20 przeciwnikami. Chociaż historia przedstawiona w grze nie jest najwyższych lotów, to jednak gra potrafi wciągnąć. Gra oferuje również tryb multiplayer, w którym zagra do 8 graczy (np. w trybie 4v4 deathmatch).

Król Artur oszalał. Podsycając swoje szaleństwo zazdrością o żonę (Ginewrę) która romansuje z Lancelotem, sprowadził nieszczęścia na Camelot. W swojej desperacji Artur został oszukany przez swoją siostrę – czarodziejkę Morganę Le Fey, która otworzyła Wrota Piekielne. Jak zapewne się domyślacie, jako Lancelot będziemy walczyć ze wszystkim co przekroczyło wspomnianą bramę.

Grę możecie pobrać z tego linku.

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Redaktor