ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ruszyła oficjalna strona Modern Combat 4

Autor: Redaktor Kategoria: Aplikacje

Dzisiaj ruszyła oficjalna strona gry Modern Combat 4 tworzonej przez Gameloft. Po odliczaniu i małych problemach technicznych (głównie z bazą danych), francuskiej firmie udało się uruchomić witrynę, która klimatem i zastosowaniem ma przypominać, trochę okrojony, battlelog znany z Battlefielda 3.

Docelowo na stronie będziemy mogli się zalogować na swoje konto Gameloft Live. Jako użytkownik będziemy mieli dostęp do swojej punktacji, czy też miejsca w rankingu. Niestety funkcjonalność jest przynajmniej na razie bardzo ograniczona.  Aktualnie na stronie dostępne są opisy dwóch map z ośmiu, które będą dostępne w grze (Hawaje i Barcelona). W grze wieloosobowej będziemy mogli wybrać jedną z czterech specjalizacji, jednak aktualnie na stronie znajdują się opisy jedynie dwóch z nich: INTERVENTION (odpowiednik Szturmowca) oraz STEALTH (Zwiadowca).Pojawiają się tam również opisy niektórych elementów uzbrojenia oraz wsparcie militarnego (między innymi drony).

Read More

Fani serii znajdą tutaj również grafiki koncepcyjne oraz podsycające atmosferę filmy. Ekipa tworząca MC4 napisała również krótkie oświadczenie, w którym zapewniła, że wszystkie zgłaszane komentarze dotyczące wcześniejszych części zostały przeczytane. Dodatkowo, to gracze będą mieli wpływ na cały „content” gry, poprzez możliwość wysyłania wiadomości ze swoimi propozycjami.

Przypomnę tylko, że fabuła produkcji dotyczyć ma porwania prezydenta Stanów Zjednoczonych – naszym zadaniem będzie jego uratowanie. Niestety planowana data wydania gry nie została ogłoszona.

Po więcej informacji zapraszam na oficjalną stronę Modern Combat 4.

Źródło: Gameloft

Sprawdź najnowsze wpisy