cyanogenmod-logo-cid

Fani największej dystrybucji Androida opartej na zmodyfikowanym kodzie AOSP, czyli CyanogenModa, mają kilka metod na pobranie najnowszej wersji ROMu. Jedną z nich jest odwiedzenie strony z downloadem CM, drugą natomiast ROM Manager. Od dziś mają kolejną – jest nią aplikacja CM10 Downloader.

Program ten pomaga zaktualizować swój ROM, sprawdzając aktualną wersję systemu i porównując ją z najnowszą na serwerze. Służyć ona ma użytkownikom ROMu CM10, zatem wcześniejszych wersji systemu nią nie pobierzemy. Ma ona m.in. funkcję sprawdzania aktualizacji co kilka godzin, jak i zawiera w sobie odnośnik do odpowiedniej paczki GAPPS. Program wymaga oczywiście roota.

cm10 

Pobrać możecie go w tym miejscu, zaś temat autora programu znajdziecie tutaj.

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.