CM10 Downloader pomaga zaktualizować Custom ROM

Aplikacje

cyanogenmod-logo-cid

Fani największej dystrybucji Androida opartej na zmodyfikowanym kodzie AOSP, czyli CyanogenModa, mają kilka metod na pobranie najnowszej wersji ROMu. Jedną z nich jest odwiedzenie strony z downloadem CM, drugą natomiast ROM Manager. Od dziś mają kolejną – jest nią aplikacja CM10 Downloader.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Program ten pomaga zaktualizować swój ROM, sprawdzając aktualną wersję systemu i porównując ją z najnowszą na serwerze. Służyć ona ma użytkownikom ROMu CM10, zatem wcześniejszych wersji systemu nią nie pobierzemy. Ma ona m.in. funkcję sprawdzania aktualizacji co kilka godzin, jak i zawiera w sobie odnośnik do odpowiedniej paczki GAPPS. Program wymaga oczywiście roota.

cm10 

Pobrać możecie go w tym miejscu, zaś temat autora programu znajdziecie tutaj.

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x