MapaMap Europa dostępna na Androida

Aplikacje

mapamapeuropa
Od kilku dni dla urządzeń z systemem Android dostępna jest nowa MapaMap, która teraz umożliwia nawigowanie po niemal całej Europie, bez potrzeby pobierania dodatkowych danych z Internetu. Cechą wyróżniającą ten system nawigacji jest to, że wszystkie mapy przechowywane są na karcie pamięci urządzenia, dzięki czemu nie musimy obawiać się opłat za pakiety danych.

System oferuje precyzją nawigację zakręt po zakręcie z funkcją asystenta pasa ruchu, która doprowadzi pod wskazany adres, a po drodze ostrzeże przed przekraczaniem dozwolonej prędkości, co może uchronić użytkownika przed wysokimi mandatami w innych krajach. MapaMap Europa oferuje nawigację po 44 krajach , których mapy można jednorazowo ściągnąć i zainstalować w swoim telefonie lub skorzystać ze specjalnej funkcji menadżera map i pobrać tylko te kraje, które w danym momencie interesują nas najbardziej. Jeżeli posiadamy telefon lub tablet z systemem Android, nawigację możemy bezpłatnie przetestować przez okres 7 dni. Bezpłatną wersję Trial można pobrać bezpośrednio od producenta z serwisu MapaMap.pl lub ze sklepu internetowego Google Play. Za 179 zł możemy nabyć licencję bezterminową, jednak pozbawioną aktualizacji map. Za 199 zł otrzymamy wersję z aktualizacjami przez rok, a za 239 zł przez dwa lata. Licencja umożliwia użytkowanie aplikacji tylko na jednym urządzeniu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

mapamapeuropa_poziom_londyn

źródło: informacja prasowa 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x