Google-Mapy

Wśród programów oferujących nawigację za pomocą map pobieranych w czasie pracy, jednym z bardziej  rozpoznawalnych jest ten od Google. Światło dzienne ujrzała właśnie aktualizacja Map w Sklepie Play.

Nowa wersja aplikacji nie wnosi zbyt dużo nowości, jednak z powodu 2 nowości warto ją pobrać. Od nowej wersji, program oferuje synchronizację z przeglądarką, przez co ostatnio odwiedzane miejsca na komputerze możemy łatwo obejrzeć na smartfonie. Mapy odtąd posiadają również nowy mechanizm powiększania treści jedną ręką: wystarczy stuknąć dwukrotnie ekran i przeciągnąć palcem.

Google Mapy pobierzecie tutaj.

źródło: Google Play 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.